Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czadowy ten ołtarzyk z lampą w muszce! :lol:

Ja chcę takie fajne filcowe gwiazdki. Skąd je wytrzasnęłaś!?

 

Pierwszy raz widzę tę butową szafkę. IKEA nigdy nie skończy mnie zaskakiwać :no:

Filcowe gwiazdki jeszcze z zeszłego roku gdzieś na all kupione... w dekoracjach ślubnych:lol2:

Fajne są, bo samoprzylepne:D.

A szafka to model sprzed kilku lat... przypomniałam sobie o niej i znalazłam na saaamym końcu najdalszych regałów w magazynie:D. Pan który pomagał mi je szukać powiedział, że nikt o nie już nie pyta;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiulka... storczyki cudne... tfu, tfu... żeby nie zauroczyć... :)

 

Psie zajęte :)

 

 

Spotkałam, ale nie chciałam przeszkadzać Waszemu znajomemu, którego poznałam za sprawą Emila...

Możesz mu/im pogratulować... Mają cudnego psa... można rzec psinkę...

Jestem pod wrażeniem. Naprawdę b. ładny pies. Dzisiaj widziałam Ich na wystawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o materdejo, jakie ten buraczkowy ma wielkie pionowe liście! :o

 

Sylwestrowy dzik ... wow

 

Hmmm... dzika wspomnienie mam do dziś na podniebieniu... był najlepszym dzikiem jakiego w życiu jadłam, a w dzieciństwie jadłam sporo dziczyzny, bo miałam wujka Pif-Paf /tak Go nazywałam/;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ pięknie kwitną te storczyki, moje się cos zbuntowały i nie chcą kwitnąć :(

Witaj Aksamitko w moich skromnych progach:lol:! Z mojego doświadczenia: im trudniejsze warunki mają storczyki, tym lepiej rosną i kwitną;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiulka... storczyki cudne... tfu, tfu... żeby nie zauroczyć... :)

 

Psie zajęte :)

 

 

Spotkałam, ale nie chciałam przeszkadzać Waszemu znajomemu, którego poznałam za sprawą Emila...

Możesz mu/im pogratulować... Mają cudnego psa... można rzec psinkę...

Jestem pod wrażeniem. Naprawdę b. ładny pies. Dzisiaj widziałam Ich na wystawie...

Wiolciu, szczerze mówiąc to nie wiem którego znajomego spotkałaś, bo kilku ma psiaki;):)

Storczyki dziękują za miłe słowa:). Nic im nie będzie;) Im bardziej zapominam się nimi zająć, tym lepiej sobie radzą same;)... ot taka ich natura:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, fot nie ma - za dobrze się bawiliśmy;):D

Malciu, ja swoje podlewam jak sobie przypomnę, czyli średnio raz na dwa tygodnie, stoją w przeciągu, nie pryskane, a w domu mam za niską wilgotność... co by to było, gdyby im dobrze było? Strach pomyśleć;):lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu "ja swoje podlewam jak sobie przypomnę, czyli średnio raz na dwa tygodnie, stoją w przeciągu, nie pryskane, a w domu mam za niską wilgotność... "

czyli albo Twoje to jakieś mutanty, albo moje "pańskie pieski" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...