Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bo Tuk-tuk, to inaczej motoriksza;):), ale potrzebna jest homologacja. Ja żałuję, bo Księciunio oszalałby z radości. W końcu już trochę Go znam:rolleyes:... od ponad trzech godzin jest nasza 22 rocznica ślubu:eek:.

Homologację się daje załatwić. Mój ojciec kiedyś spędził 3 lata na załatwianiu na mini-motor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Dziewczynki:D. Znalazłam swoje komentarze!!!:lol2:

 

Pomysł Tarki w zabawę na zebrze super!;) Bo podążając za argumentem Wiolaszki: mam zaległości w książkach:yes:.

Alunku, tak właśnie zrobiłam wczoraj, zostawiłam tylko subskrypcje:).

Pasiku! Cudnie było Cię wczoraj widzieć!:D Wyglądasz jak zwykle rewelacyjnie i jak zwykle zazdraszczam...:oops: Tak jak Moni i K. tego, że wszystko możecie jeść bez konsekwencji;):)

Aksamitko, nie poddawaj się, Twoje storczyki też dadzą radę:yes:.

Arniczko, jaką masz opcję zastępczą?:rolleyes:

 

A tymczasem... rozpaliłam w kominku, sącząc winko zamierzam wreszcie skończyć "Lalki w ogniu"... męczę już dość długo... cały czas stają mi przed oczami moje wspomnienia z wyprawy do Indii:).

 

 

Na razie żadnej... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim!!!:lol: Rocznica jak rocznica... na dwie dwóje;) Ten rok fajny rocznicowo jest u mnie w rodzinie:) Pół swojego całego życia przeżyłam z Księciuniem;) Ta moja druga połówka za chwilę kończy z kolei półwiecze;) Młody też będzie świętował okrągła rocznicę:). Fajny rok...:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś, Beauty, dziękuję ogromniaście:lol:

TARko, dzięki!:D Kupiłabym od razu kilka kilo, ale wolę poczekać na Twojego jednego;):) Nie mam miejsca na tyle mieczyków, a z pewnością nie dam rady potem nimi się zająć:(. Natomiast jeden, posadzony na honorowym miejscu nie wypadnie mi z pamięci;):D.

E-molku, cuuudna ta lampka jest i basta!:lol2:

 

Ps. Przygotowania do świętowania Księciuniowego półwiecza pochłonęły mnie całkowicie;) Fotorelacja już w przyszłym tygodniu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...