Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry :)

 

przyszłam się przywitać po długiej nieobecności :)

Rasiu u Ciebie tak miło, że nie mogłam nie zajrzeć :)

mam nadzieję, że chociaż trochę mnie pamiętasz :)

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/bigeyes.gif

http://picsrv.fora.pl/images/smiles/new_notworthy.gif

 

nie dam rady nadrobić tego czasu i ilości stron, ale na pewno będę zaglądać szukając wskazówek, inspiracji i porad :)

 

przy okazji będę miała pytanie o okno w kuchni, bo właśnie wątpliwości kuchenne (projektowe) mnie tu przywiały ;)

mam nadzieję, ze tym razem na dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś, nie wiem:oops:. Zobaczyłam gdzieś idealnie pasujący do łazienki i natychmiast był mój:). Wiesz, że ja się po wnętrzarskich włóczę różnych, więc nawet typu nie mam skąd on:(.

Ps. Fajnie że znów jesteś:cool:.

 

szkoda, ale ze nawet nie masz faktury ani rachunku?? przeciez sie moze zepsuc :) tfu tfu

 

no dawno mnie nie bylo :) powoli wracam ale jeszcze nie ogarniam wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Rasia :)

 

nawet mi nie mów :( nic nie stoi :( wszystko było pod górkę :(

napisałam kilka słów w moim wątku ........

no ale było i tyle ...... nie ma co się oglądać

 

gdybyś miała chwilkę i zajrzała do kuchni, to będą wdzięczna bo mam dylemat odnośnie okien i wyspy :)

 

często bywasz w P-niu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowych info nie mam:(. Koleżanka się nie odzywa, to chyba, tfu, tfu, z jej Mamą gorzej albo i całkiem źle:(.

Rasiu ,nie mam sumienia zaprzątać Przyjaciółce głowy takimi pierdołami w takiej chwili.:(odpuszczę sobie te lampy i pewnie zamówię te ,które wcześniej sobie upatrzyłam,,,, dziękuję Ci z bardzo serdecznie za chęć pomocy:hug:i poprzytulaj ode mnie koleżankę ,,wszak ciężkie chwile przed nią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu,jakie wrażenia po Gardenii? Wiesz, tez dzisiaj miałam być, ale niestety przez rehabilitację nie mogłam wyjechać. Może za rok...

Trochę jestem rozczarowana... spodziewałam się więcej nowości... trendów...:rolleyes:

 

 

Kupilas cos na tej gardeni??

Tak! Pułapki na myszy i suszone jelita strusia dla Dipsów!:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu ,nie mam sumienia zaprzątać Przyjaciółce głowy takimi pierdołami w takiej chwili.:(odpuszczę sobie te lampy i pewnie zamówię te ,które wcześniej sobie upatrzyłam,,,, dziękuję Ci z bardzo serdecznie za chęć pomocy:hug:i poprzytulaj ode mnie koleżankę ,,wszak ciężkie chwile przed nią .

Zadzwonię do Niej może jutro... wybadam sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...