Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Rasiu, ja też jestem pod wrażeniem Twojego domku, przepięknie po prostu, każdy detal wysmakowany, super, bardzo mi się podoba, prostota i natura, PIĘKNIE !!! BRAWO!!! Podłogi dębowe po prostu śliczne. Mam pytanie odnośnie grzejników kanałowych, jaki to model i czy jestes z nich zadowolona? Może masz jakieś przemyślenia w tym temacie już jako ich użytkowniczka. Czy wybrałabys je ponownie? Pozdrawiam :bye:

 

Wittaj Zuzu:D.

 

Jak mi były dziś potrzebne takie miłe słowa!:cool: Dziękuję:wiggle:.

 

 

Grzejniki kanałowe mam Jagi, Mini Canal, największe z tej serii, czyli 19cm głębokości, 42 szerokości. http://www.jaga.com.pl/grzejniki-pdf/MiniCanalPL.pdf

Jestem z nich bardzo zadowolona:). Są niesamowicie wydajne. Jak dla mnie mają same plusy i nie zmieniłabym decyzji. Jedyny mankament, to przy moich Dipsach latających w te i wewte przez okno w salonie, nanosząc przy okazji tony piachu i innych paprochów na łapkach;), że trzeba od czasu do czasu podnieść kratkę i odkurzyć środek, ale mi to zupełnie nie przeszkadza:no:, ani ten piasek w środku, ani jego odkurzanie;). Problem dla mnie nie istnieje:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, domek cudny, ale to już wiesz :)

Mam pytanie o reku. Już minęło trochę czasu od instalacji. Jak wrażenia? Jesteście zadowoleni? My też robimy w tej samej firmie, nie ukrywam, że po przeczytaniu Twoich wpisów.

Pozdrawiam

Firma jest jak na razie bez zarzutu, choć jeszcze walczymy wspólnie z lekka skopanym systemem rur rozłożonym przez inną firmę trzy lata temu:(. Centrala cichutka i świetnie poradziła sobie z największymi mrozami:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się mgliście;), ale cieplutko:). Wreszcie mam internet!:D Przez cały tydzień technicy twardo walczyli... Mam nadzieję, że już nie będzie takich przerw:).

Czy ktoś już zmienił opony z zimowych na letnie? Ja dziś zmieniłam i niniejszym oświadczam, że zimy już nie będzie!:no::lol:

Mnie zmusił do tego pewien gwóźdź ocynkowany (buźka Gwoździk;)), pewny swego i tego, że w zimówkach już nie będę jeździć:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się mgliście;), ale cieplutko:). Wreszcie mam internet!:D Przez cały tydzień technicy twardo walczyli... Mam nadzieję, że już nie będzie takich przerw:).

Czy ktoś już zmienił opony z zimowych na letnie? Ja dziś zmieniłam i niniejszym oświadczam, że zimy już nie będzie!:no::lol:

Mnie zmusił do tego pewien gwóźdź ocynkowany (buźka Gwoździk;)), pewny swego i tego, że w zimówkach już nie będę jeździć:lol2:.

 

cześć, cześć :)

 

 

serio z ta zimą? bo u nas pół nocy padało, a rano samochód odśnieżałam :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, cześć :)

 

 

serio z ta zimą? bo u nas pół nocy padało, a rano samochód odśnieżałam :mad:

 

No dobra... nie dodałam u mnie zimy nie będzie;).

Jak do Ciebie pojadę, to z pewnością też już nie będzie!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...