Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia tak z ciekawości pytam - pod myjka znikał ten piękny szary? ja też mam modrzew ale nie ryflowany a gładki i właśnie chciałam uzyskać taki efekt jak u Was ale to tylko matka natura potrafi. W kazdym razie wyszło niezle - potraktowaliśmy go szarym olejem i mnie sie podoba, tyle że wciąż nie skończony jest ...

Spod myjki zaczął wyłazić brąz... takie "świeże" drewno;), ale bawiłam się tą myjką w wakacje, przez jakiś czas był jaśniejszy w tym miejscu, ale teraz po zimie znowu jest super!:lol:

 

A co Twojemu tarasowi zostało do skończenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu u nas tylko podłoga jest...walczymy z ziemią przywiezioną jesienią bo chcemy trochę ogród ukształtować...no i jak z tym sie uporamy to primo trzeba bedzie zrobić stopień, może 2 żeby do ogrodu schodzić, nie chcę barierek ani podobnych cudów a Marysia wszemdobylska jest wiec po drugie primo tam gdzie nie będzie schodów chcę w kolorze tarasu ogromne donice - mąz zdeklarował się je zrobić ale chyba urlop w pracy na te okolicznośc bedzie musiał wziąść.no i po trzecie primo od jedenej strony chcę drewnianą ścianę a przy niej taką wielką skrzynię , do której będę chować poduchy no i jak to wszystko zostanie zrobione to będę mogła powiedzieć, że taras gotowy!

A tak sobie myślę o Twoim tarasie...ja bym go umyła, może przejechała delikatnie szczotą ale takl zeby ta piękna "patyna "została, dała bym tarasowi wyschnąć i wtedy potraktowałabym go bezbarwnym olejem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, naprawdę przepiękny domek. Zaintrygowała mnie bardzo twoja kuchnia, i gdzieś się pojawił wpis, że roboli ci to stolarze z Olsztyna, raz nawet wysłałaś chyba kontakt do tych solarzy na priv maila. Czytam wszystkie wątki, bo nie chcę ci głowy zawracać, żeby jakiś namiar na tych stolarzy zdobyć, ponieważ jestem z Olsztyna i jestem na etapie kuchennym. Wczoraj takie fajne podsumowanie ekip zrobiłaś z telefonami ale stolarzy nie ma - możesz podesłać mi kontakt do nich, będę ogromnie wdzięczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, naprawdę przepiękny domek. Zaintrygowała mnie bardzo twoja kuchnia, i gdzieś się pojawił wpis, że roboli ci to stolarze z Olsztyna, raz nawet wysłałaś chyba kontakt do tych solarzy na priv maila. Czytam wszystkie wątki, bo nie chcę ci głowy zawracać, żeby jakiś namiar na tych stolarzy zdobyć, ponieważ jestem z Olsztyna i jestem na etapie kuchennym. Wczoraj takie fajne podsumowanie ekip zrobiłaś z telefonami ale stolarzy nie ma - możesz podesłać mi kontakt do nich, będę ogromnie wdzięczna

Witam serdecznie:) Stolarzy nie ujęłam, bo ich nie polecę już nikomu:(... tak jak elektryka, glazurnika i paru innych... nie skończyli, nie zrobili poprawek... palma im odbiła oględnie mówiąc:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uwzględnij i mnie, bo wiesz.... do mnie zawsze po drodze :)

 

Masz zawsze otwarte zaproszenie :)

Wiem Arniczko:). Dziękuję za pamięć:D. Jak tylko zdołam, odezwę się z pewnością. Ale z czasem będzie pewnie u mnie kiepsko... i z nerwami;) po tej jednopasmowej rozkopanej drodze:sick::mad:. Pojadę obok Was tylko dlatego żeby się z Lesiem spotkać:cool:, takam wstrętnie interesowna;), ale już w drugą mańkę z pewnością jadę przez Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeeeezu..... Ja myślałam, że TAK mieszkać można tylko w bajce.... Nic więcej w tej chwili napisać nie mogę. Zatkało :)

Hej Aniu:D. Witaj w mojej bajce;). Hmmm... jest mi dzisiaj tak dobrze, że nie zaprzeczę... nawet w deszcz fajnie się spaceruje po lesie...;)

Poleciałam do Ciebie i też oniemiałam... łazienka, schody... pomysł z pomalowaniem mebelków świetny i w dodatku Ten Cuudny Reniferek;):cool::cool:

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...