Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drogie Panie;) i Panowie, właśnie naprawili mi internet:), zobaczymy na jak długo... Wczoraj spaliłam patelnię z drewnianą łyżką, okopciłam sufit i przy okazji spaliłam płytę indukcyjną:bash:. Księciunio na wyjezdnym się relaksuje, Młody na wyjezdnym się relaksuje, a ja z Młodą dom dewastuję:evil:.

Dokupiłam dziś kilka iglaków, ale nie ma nawet komu ich z samochodu wytargać:(. To by było na tyle... znowu znikam i nie wiem kiedy będę... za wszystkie zaległości bardzo przepraszam... nadrobię... kiedyś...:rolleyes:

 

Rasiu, dokad tak znikasz jak Ci naprawili internet to ......................, smutno tu bez Ciebie :)

 

I chetnie zobaczę jakie iglaki kupilaś ? A gdzi erobisz zakupy ogrodnicze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee to i tak nie jest źle z tym gotowaniem...

Jak ja kiedyś frytki smażyłam to miałam już sprzedane mieszkanie z meblami do remontu,, bo sobie pożar zafundowałam...

Ufff dobrze, że tylko okopcone.. a indukcje wymień na taką samą , Księciunio się nie kapnie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, to nie jest tak, ze nie chcialam Ci nic mowic, ale myslalam, ze Cie wypielo z netu. :D Bede w czwartek 17-ego o 12 - przyjade autobusem, ktory dojedzie na stacje metra Wilanowska czy cos takiego... Taki duzy czerwony. :D Jak Ci nie pasuje, to zajme sie soba dopoki Ci nie spasuje, spokooooo. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia, to nie jest tak, ze nie chcialam Ci nic mowic, ale myslalam, ze Cie wypielo z netu. :D Bede w czwartek 17-ego o 12 - przyjade autobusem, ktory dojedzie na stacje metra Wilanowska czy cos takiego... Taki duzy czerwony. :D Jak Ci nie pasuje, to zajme sie soba dopoki Ci nie spasuje, spokooooo. :D

Błagam Cię, a nie zatrzymuje się on wcześniej gdzieś? To już bliżej mi by było Cię z Krakówka odbierać;)

:lol2: ... duży, czerwony... rozumiem, że z Londynu przyjeżdżasz:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, cos ty zmalowala a raczej gotowala ? ;)

 

Poniewaz od paru m-cy palam miloscia wielka do iglakow to czekam na jekies fotki z zakupow, migdalkowi zawiaz czewona wstazecze, jest cudownie urodny, i bialy strzepinek tulipanek mi sie podoba. a co to jest to pierwsze niebieskie? buziolki :)

 

Spaliłam patelnię z drewnianą łychą w środku... płomień był na pół metra... dobrze, żem strażak ochotniczy;) i wyniosłam przed garaż, a nie próbowałam gasić w środku... wiecie jak wygląda gaszenie płonącego oleju wodą? Nie próbujcie tego sprawdzać w domu;). Kostkę betonową mam w czarne cętki;).

 

Tarciu... iglaczki takie zwykle, zwyczajne, w większości te, które już mi się na tej mojej glinie przyjęły:). Czyli jodła kalifornijska, jodła olbrzymia, cyprysy, cisy i o dziwo! kilka tujek;) choć te mi się do tej pory kiepsko przyjmowały i jeden świerk.

 

Rasia zarąbiście zdolna jesteś Ci powiem:jawdrop:

 

Sama nie wiem jak to możliwe, żeby tak zapalił się olej z łopatką i patelnią w jednym... zostawiony na indukcji dosłownie na dwie minuty...:rolleyes:

 

Rasiu, dokad tak znikasz jak Ci naprawili internet to ......................, smutno tu bez Ciebie :)

 

I chetnie zobaczę jakie iglaki kupilaś ? A gdzi erobisz zakupy ogrodnicze ?

 

Kochana... ja nie jestem w stanie nadrobić wszystkich zaległości...:( ani tych domowych, ani ogrodowych, ani na forum...

 

Eeeee to i tak nie jest źle z tym gotowaniem...

Jak ja kiedyś frytki smażyłam to miałam już sprzedane mieszkanie z meblami do remontu,, bo sobie pożar zafundowałam...

Ufff dobrze, że tylko okopcone.. a indukcje wymień na taką samą , Księciunio się nie kapnie... ;)

Indukcja już wymieniona:lol:! Nieoceniony Pan Tomek-elektryk przyjechał dzisiaj z rana mimo święta:D. Tamtą miałam na gwarancji... pękła jakieś pół roku temu w narożniku, bo się na niej Księciunio oparł;), no i nowa od pół roku czekała na wymianę i tak jakoś mi się nie składało, puki działała... teraz ogromnie się cieszę, że jej nie wymieniłam:D. Wyobraź sobie gdyby coś się stało nowej przy tym pożarze...:rolleyes:

 

Jak znam rasice to pojawi sie szybciej niz myslimy. ;)

Jestem. Nadrabiam zaległości multicytatem, bo szybciej;)... i lecę do roboty:).

 

pewnie po drugim roberku

Echhh... dwa tygodnie już nie grałam...:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry, a to nie jest gdzies bliskoooo? Przyjezdzam z Krakowka, ale w ogole sie mna nie przejmuj, dojade gdzie Ci bedzie wygodniej. :)

Zerknij na mapę;). Masz gdzieś stronę z trasą tego swojego londyńczyka?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, cos ty zmalowala a raczej gotowala ? ;)

 

Poniewaz od paru m-cy palam miloscia wielka do iglakow to czekam na jekies fotki z zakupow, migdalkowi zawiaz czewona wstazecze, jest cudownie urodny, i bialy strzepinek tulipanek mi sie podoba. a co to jest to pierwsze niebieskie? buziolki :)

 

Przeoczyłam, przepraszam... to ułudka wiosenna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...