Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

A ja dostane jakies foty? :)

 

Rasiunia, Ty wiesz co... :) Dzieki jeszcze raz. :)

 

Nie dalam rady doczolgac sie z kwiateckami na gore, zostawilam je na dole, zaraz po nie pojde i zobacze jak zyja, ale chyba powinny byc OK. Panowie w autobusie bardzo sie przejeli, zeby sie im nic sie stalo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:mad:Napisałam mega posta i mi net urwało!

 

To teraz krótko:

 

Madziu, wyślę Ci wieczorkiem:). Chcesz wszystkie, czy tylko te na których jesteś? I w jakiej rozdzielczości?

 

Arniczko i tak dużo wiesz...;). Szkoda wielka, że nie mogłaś dojechać:(.

 

Małgoś, super że się odezwałaś, bo już się zaczęłam denerwować. Koniecznie wystaw kwiatki na balkon i bardzo solidnie podlej. Szczepkę pięcioklapka zakop w skrzynce pierwszej od lewej puki nie masz docelowej skrzyni na winobluszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko, ty wiesz, że ja kocham was wszystkich i że zawsze jesteście dla mnie wzorem ciepłej i otwartej rodziny, do której dążę :D

 

Było mi bardzo miło, że mogłam się znowu z wami spotkać (mam nadzieję, że nie zasiedzieliśmy się za bardzo :oops:). Masz tak niesamowicie zaczarowany dom i ogród, że nie chce się tracić ani sekundy z tego pobytu :D

 

To była dla mnie najdłuższa, najbardziej zwariowana i NAJWSPANIALSZA impreza w życiu :lol:

 

I do zobaczenia niedługo :D czekam na powrót M z Modlina i wtedy dam znać, kiedy podjedziemy po mój samochód

 

buziaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Rasia, ze sie nie odzywalam, ale taki kac mnie zlapal w autobusie, ze ledwo dotarlam do domu. :) Nauczka, zeby nigdy nie przestawac pic!

 

Kwiateczki wkopane poza wicio i wino. Szczepke piecioklapka juz zakopalam w skrzynce, troche mi zajelo zanim ja znalazlam. :lol2: Balam sie rozdzielac Hadere, wiec ja wkopalam do skrzynki i zasypalam jedna odnozke ziemia, taka z korzonkami. Za ile to moze puscic korzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księciunio znalazł:lol:... w łazience zdjęłaś jak kąpałaś Lil:).

 

:lol: lazienka, kuchnia ... whatever :lol: Jedno i drugie piekne :lol:

W ogole uwielbiam wasza kuchnie! Jest tak niebanalna ze zazdrosc siegnela zenitu. Bardzo dobrze znalam ja ze zdjec, ale na zywo jest jeszcze bardziej Wow!

I w dodatku swietnie sie w niej pracuje :yes: w blatach zakochalam sie bez pamieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: lazienka, kuchnia ... whatever :lol: Jedno i drugie piekne :lol:

W ogole uwielbiam wasza kuchnie! Jest tak niebanalna ze zazdrosc siegnela zenitu. Bardzo dobrze znalam ja ze zdjec, ale na zywo jest jeszcze bardziej Wow!

I w dodatku swietnie sie w niej pracuje :yes: w blatach zakochalam sie bez pamieci!

A ja kocham patrzeć jak pracujesz w kuchni... co ja gadam... Ty nie pracujesz, Ty nie gotujesz... Ty CZARUJESZ!!!:cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kocham patrzeć jak pracujesz w kuchni... co ja gadam... Ty nie pracujesz, Ty nie gotujesz... Ty CZARUJESZ!!!:cool::cool::cool:

 

jak sie podobalo, smakowalo, brzuchy nie bola, innych sensacji tez brak, kuchnia w stanie dopuszczalnym, to moni uskrzydlona, bo lubi dobrze ludziom robic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie odpowiedzialas jak dlugo mam czekac na korzonki tych bluszczykow? :( Bo balam sie rozdzielac hadere i ja zostawilam w kupie, potem utne...

Rozdziel hederę, delikatnie, nic jej się nie stanie:). Ukorzenia się szybko, poczekaj dwa tygodnie, utnij, potem poczekaj jeszcze tydzień i możesz przesadzać.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu, przypomnialam sobie ostatnio o Twoich fluggerowych barwnikach, odgrzebalam w wątku fotkę puszek, a możesz mi przypomnieć czy to jest olej barwiacy, czy co? Jak stolarza namowię na stol to tym go właśnie podkoloruję.

Jak Ci się te blaty sprawują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...