Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Jak Ci się te blaty sprawują?

 

To ja Ci odpowiem, bo ja o Rasiowych blatach nie przestaje myslec od wczoraj :lol:

 

Blaty sa w genialnym stanie! I to mnie najbardziej zszokowalo. Nie nosza zadnych sladow uzytkowania. Sa tluste, takie zdrowe (gladkie i tepe) w dotyku, woda na nich zachowuje sie tak jak na dobrze natluszczonej skorze. Widzialam juz w swoim zyciu drewniane blaty ktore po roku byly poscierane, a ten jak nowy.

No i w ogole fajnie wybarwiony, piekny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja Ci odpowiem, bo ja o Rasiowych blatach nie przestaje myslec od wczoraj :lol:

 

Blaty sa w genialnym stanie! I to mnie najbardziej zszokowalo. Nie nosza zadnych sladow uzytkowania. Sa tluste, takie zdrowe (gladkie i tepe) w dotyku, woda na nich zachowuje sie tak jak na dobrze natluszczonej skorze. Widzialam juz w swoim zyciu drewniane blaty ktore po roku byly poscierane, a ten jak nowy.

No i w ogole fajnie wybarwiony, piekny!

 

No to super wiadomość przy najbliższej okazji skoczę do fluggera pogadać, pooglądać..

I myślisz, że ich super stan to kwestia tego fluggera, ja raczej do drewnianych blatów przekonania nie mam, a Rasia mi teorię burzy i super!!! może w takim razie wymienię kiedyś mój tymczasowy na właśnie taki, byłby super komplecik ze stołem, dla jasności Rasia ma dąb, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia ma dab i mam wrazenie ze to kwesia tego Fluggera. Na tych blatach wszystko sie robi, ja robilam, wytarlam i tyle. No i nie trzeba sie z nimi piescic zeby dobrze wygladaly po przetarciu. Nie to co z moim laminatem. Lubie go, podoba mi sie bardzo, ale trzeba wycierac do sucha, albo pryskac plynem do mycia szyb i sucha scierka zeby nie bylo widac maziaji pod swiatlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Monia już napisała wszystko:lol2:. Dzięki kochana!:D

 

E-molku, surowy dąb smarowany był tą niebieską olejo-bejcą, a potem tylko olejem BIOFA. To najlepszy dostępny na rynku europejskim olej do blatów:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta olejo-bejca jest fluggera, właśnie mnie olsnilo ze prawdopodobnie mam tym stol tarasowy "malnięty" tylko ze calkowicie na szaro, muszę puszki poszukać

A jak często olejujesz i gdzie tą biofę kupujesz?

to jakbym nie chciałą szarego ,tylko naturalny kolor dębu to tylko stosuję biofę?nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...