Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Rasiu kochana, dzięki wielkie! :) :hug:

Widzę, że miałyście świetną imprezkę forumową? Aż mi wstyd, że tak rzadko zaglądam i potem muszę się dokopywać. Chyba powinnam się poprawić... tylko kiedy i jak?? :confused:

Ja też nie nadążam za własnym cieniem;). Kiedy będziesz w moich stronach lepiej się przyznaj???:rolleyes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wlasnie mi sie cos przypomnialo ...

zaluj Malgos ze Cie nie bylo wieczorem, kiedy do domu wparowal jeden "mlody bog" w pobudzajacym zmysly wszelakie nakryciu nog :lol:

Z wrażenia nawet piszesz do rymu:lol2: Macie pozdrowienia od "młodego boga":lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie się kobiety. Ja właśnie dopiero wykurowałam swoją średnią latorośl po wielkich bojach z gorączką i pięknej anginie ropnej- wszystko to chyba ta szalona pogoda od+35 do -6

Kochana! Przepraszam ogromnie! Wiesz za co... nie zauważyłam Twojego e-maila...:oops::oops::oops: A czasu na wszystko brak:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wrażenia nawet piszesz do rymu:lol2: Macie pozdrowienia od "młodego boga":lol2:.

 

a noś! wiedzialam ze jednak drzemie we mnie jakis talent (nie bylam tylko go swiadoma!) ;)

nie mow ze "mlody bog" wie :-?

 

 

Eeeee... one biedne nie są, tylko leniwe;)

 

buahahahaha!!! :lol2: :lol2: :lol2: a to cidowcip dopiero!

 

Leniwe :lol2:

 

W takim razie tez chce splodzic takiego leniwca ktory bedzie mi do sklepu po zakupy jezdzil, kumpele moje odwozil, gary bez prosby zmywal, piwko ojcu donosil, po grila do sasiada chodzil, rozpalal go i stal nad surowizna 3 godziny ... to wszystko w ciagu jednego popoludnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a noś! wiedzialam ze jednak drzemie we mnie jakis talent (nie bylam tylko go swiadoma!) ;)

nie mow ze "mlody bog" wie :-?

 

Ale o czym...:rolleyes::p;)

 

 

buahahahaha!!! :lol2: :lol2: :lol2: a to cidowcip dopiero!

 

Leniwe :lol2:

 

W takim razie tez chce splodzic takiego leniwca ktory bedzie mi do sklepu po zakupy jezdzil, kumpele moje odwozil, gary bez prosby zmywal, piwko ojcu donosil, po grila do sasiada chodzil, rozpalal go i stal nad surowizna 3 godziny ... to wszystko w ciagu jednego popoludnia

Ależ Ty szczegółowa!:jawdrop: Widocznie miał "lepszy dzień":lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz - od 6.00 jestem na nogach, więc wal jak w dym.

 

Nooo... to teraz pojechałaś po bandzie z tą 6-tą!!!:lol2: Nikt mnie jutro o tak nieludzkiej godzinie nie zerwie:no:... ale bliżej południa, kto wie?:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...