Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasiulka, piękny ten twój "bałagan" :rolleyes:

 

Jak patrzę na twoje piękne poddasze , to przypominam sobie ,że moje przydałoby się dopieścić.

... z grilla będziesz bardzo zadowolona. Mamy taki w rodzinie i męsko z niego prima sort wychodzi :p

 

 

spóźnione buziaki imieninowe zostawiam :hug:

Edytowane przez Alunek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasieńko, dziękuję za możliwość uczestniczenia w rozdziewiczaniu grilla :)

 

I chociaż spóźnione to wszystkiego NAJ NAJ NAJ imieninowo [ATTACH=CONFIG]117722[/ATTACH]

 

 

Gapa ze mnie, mogłam wczoraj osobiście :oops:

 

Fajnie było Cię widzieć "po latach";) :lol2: Szkoda, że tak krótko:(.

 

Rasieńko, ja też dziękuję za możliwość uczestniczenia w rozdziewiczaniu grilla :D

Jest przepiękny, a mięsko i inne specjały wychodzą na nim fantastycznie :D

 

PS. jakoś muszę się z tobą umówić na odbiór okularów przeciwsłonecznych mojej O.

 

I ja dziękuję... całej Waszej Czwórce!:D

Okularki czekają... nawet dwie pary;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wyśta wyprawiały :eek:

i to chyba pod nieobecność Najważniejszego

"Najważniejszy" znowu wybrał wolność i "wietrzenie pach" :lol2"... jak co weekend...:rolleyes:

 

 

Rasiu - wszystkiego naj, naj ....

 

grilek ... cudny, limonkowy :).

Dziękuję:D. Grill się sprawuje super i to najważniejsze, ale nie ukrywam, że uwielbiam jego kolor:lol:.

 

 

Podziałamy coś? miauu,miauuu,miauuuuuuuuuuuuuu .Co Ty na Forbet granit (tylko taka nazwa)powiesz?

Bardzo dobre kolory mają:), idealnie do Twojego domku pasujące:yes:. Musisz tylko zdecydować czy chcesz kostkę granitową całą, z posypką granitową, czy betonową? Kolor dobrać wtedy będzie bardzo łatwo.:)

 

 

Ja widze ze impra juz byla, imieniny tez byly - ale jeszcze odemnie zyzcen nie było

WSZYTSKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję Moniu:hug:.

 

 

Rasiulka, piękny ten twój "bałagan" :rolleyes:

 

Jak patrzę na twoje piękne poddasze , to przypominam sobie ,że moje przydałoby się dopieścić.

... z grilla będziesz bardzo zadowolona. Mamy taki w rodzinie i męsko z niego prima sort wychodzi :p

 

 

spóźnione buziaki imieninowe zostawiam :hug:

Dziękuję Alunku:hug:.

Moje poddasze ani piękne, ani dopieszczone:no:... jeszcze duuuużo wody w Wiśle upłynie... oj duuuużo

 

 

Rasia zobacz roslinki wsadzone w dzienniku. :)

 

Byłam:yes:... widziałam:yes:... popodziwiałam:yes:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz, czy ta szczepka to ma puszczac cos zielonego w koncu i kiedy to bedzie? Hedera cos nie chce zapuscic korzonkow, moze obetne ta czesc i wstawie do wody? :rolleyes:

Obetnij końcówkę i wstaw do wody:)

Najlepiej jakbyś miała jakiś ukorzeniacz w płynie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upiekłam dziś w nocy chleb... pierwszy w życiu, to na wszelki zapas od razu dwa;) Bo zabierałam się do tego pieczenia jak do jeża;), a zakwas od Moni dostałam dwa tygodnie temu... Monia dzięki:cool:.

chlebIMG_7809.jpg

 

chlebIMG_7812.jpg

 

chlebIMG_7815.jpg

 

chlebIMG_7822.jpg

 

Foremki do pieczenia chleba znalezione w TKMaxx sprawdziły się znakomicie... piekarnik z programem do pieczenia chleba - też:D... wreszcie musiałam przeczytać instrukcję;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno coś, ale dopadło mnie przesilenie wiosenne czy inna cholera kryzysem zwana... nic mnie nie cieszy... ten chleb też:(. Nie cieszą mnie kwiaty w ogrodzie, tylko wkurzają chwasty, nie cieszy mnie dom, tylko wkurzają niedoróbki... wyć mi się chce! Czasem dobrze jest się wykrzyczeć i złość przechodzi, ale to nie złość tak do końca, bo krzyczę na rodzinę i nie pomaga... raczej gorzej jest:(... To już jest jakieś bardziej zaawansowane stadium kryzysu... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, ktokolwiek zna... sposób bezalkoholowy na wyjście z tego...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie niedawno dzień w "salonie piękności" - efekt - byłam na siebie zła, że wydałam tyle i bez sensu, a moje ostatnie skakanie na trampolinie u Efi skończyło sie kontuzją, którą leczyłam ponad pół roku:(... echhh, idę pobuczeć sobie w kącie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...