Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia cudny ogród Macie! :yes:dziękuję za lekcje z ukręcania:yes:przyda się:Dczy z azaliami postępować podobnie?

Tarcia już odpowiedziała(dziękuję:)), u azalii podobnie:yes:.

O lawendzie, bzach i innych do cięcia pewnie wiesz doskonale:)

 

A ogród śmieszyć mnie zaczął, bo z ziemi wyłazi (oprócz milionów chwastów:evil:) co dzień coś nowego... co sadziłam lub siałam w tym lub nawet w zeszłym roku i już dawno zwątpiłam, że cokolwiek wyjdzie:lol2:

 

Np. wylazły żurawki, które po zimie zamarły całkowicie i nic z nich nad ziemię nie wystawało:D.

ogr%25C3%25B3d%2520IMG_8219.jpg

 

Albo anemony, których bulwki sadziłam w marcu i nic przez trzy miesiące z ziemi nie wyłaziło, a teraz nagle burza zieleniny i co kilka dni nowy kwiatek:D

ogr%25C3%25B3d%2520IMG_8255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ciemierniki sie pokazaly, o ktorych myslalam, ze precz juz dawno poszly. i zylistek mi zakwitl czego wcale sie nie spodziewalam, bo tak marnie wygadal po tych mroznych wiosennych wiatrach.

Rasiu w twoim ogrodzie tez sie doskonale czuje, jak i u Nitki :D kazde formy piekna czy to dzikie, czy to naturalistyczne czy to "japonskie" i takie pod linijke przemawiaja do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ciemierniki sie pokazaly, o ktorych myslalam, ze precz juz dawno poszly. i zylistek mi zakwitl czego wcale sie nie spodziewalam, bo tak marnie wygadal po tych mroznych wiosennych wiatrach.

Rasiu w twoim ogrodzie tez sie doskonale czuje, jak i u Nitki :D kazde formy piekna czy to dzikie, czy to naturalistyczne czy to "japonskie" i takie pod linijke przemawiaja do mnie :)

Cieszę się Tarciu:D. Bo albo ktoś lubi zieleninę, albo nie... ja lubię okrutnie i każdej zieleninie ulegam:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech Cię, Rasia, masz przepiękny ogród !!!!!! Też taki chcę :)

I taki przyjemny klimat w domu :)

Będziesz miała już za chwileczkę, już za momencik... :D Boszzzzz... jakie Ty masz za to schody i balustradę piękne!!!:cool::cool::cool: Już o całej reszcie nie wspomnę...:yes::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiękniał Ci ogród :D u mnie też różne dziwy wyłażą z ziemi. Ostatnio chciałam wywalić jakieś chwasty. Po wykopaniu okazało się, że korzenie są uformowane w kształcie doniczki - ki diabeł, za nic nie mogłam sobie przypomnieć co to było. Poszło z powrotem do ziemi, i dopiero gdy kłosy na szczycie zaczęły jakoś niebiesko przeświecać przypomniało mi się, że to szałwia :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypiękniał Ci ogród :D u mnie też różne dziwy wyłażą z ziemi. Ostatnio chciałam wywalić jakieś chwasty. Po wykopaniu okazało się, że korzenie są uformowane w kształcie doniczki - ki diabeł, za nic nie mogłam sobie przypomnieć co to było. Poszło z powrotem do ziemi, i dopiero gdy kłosy na szczycie zaczęły jakoś niebiesko przeświecać przypomniało mi się, że to szałwia :lol2:

Cześć Gosiaczku!!!:D Jak miło, że jesteś!:D Ostatnio jak zaglądałam do Ciebie były u Ciebie jeszcze Święta;):lol2:

No właśnie ja też tak mam, że coś nie wyłazi, mam dziurę, chcę zapełnić, kopię, a tam jakieś cebule lub kłącza zahibernowane czy co??? Albo na odwrót... rośnie coś pięknie, myślę że to kwiatek... a to się okazuje chwastem być... i wiesz... muszę się do czegoś przyznać... nie wyrywam wszystkich chwastów... w ogóle bym nic nie wyrywała najchętniej, bo wszystko co zielone mi się podoba...:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia jakby to powiedzieć...o zieleninie to ja póki co wiem niewiele bo mam ogród , taki prawdziwy od niespełna 2 miesięcy ale w planie mam dokształcenie się w tej materii:Dmam nadzieję, że nie Masz nic przeciwko bym skopiowała Twoją lekcję do siebie?muszę obok kulinariów i o ogrodowe sprawy zadbać:cool:

Fajnie, że tak Ci "z nienacka" roslinki ożywają i cieszą oczy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetko, kopiuj ile chcesz i co chcesz:D.

 

Elenko, jak Wam zabraknie wal do mnie po flaszeczkę;):D.

 

Szurku, róż tam jak kot napłakał, na zdjęciu widoczne są... 2 i pół;) na całej rabacie mam 6 ale małe w cieniu za sosenką już tak nie szaleją, natomiast te dwie parkowe kwitną od wiosny do zimy... dosłownie. W zeszłym roku w grudniu obcinałam ostatnie kwiaty i nierozwinięte pąki:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Rasiulku, chyba humor powrocil? :)

 

Buziaki Wam zostawiam

(chlebki robisz? zakwas zyje?)

Właśnie przed chwilą wykrzywiłam gębę w niemrawym uśmiechu pierwszy raz od miesiąca jak poczytałam rozmowę dziewczyn (i Gwoździka;)) u Wusi:).

Zakwas... ojć... chyba go zapomniałam dokarmić... lecę do lodówki... ale chlebków już kilka sprawiłam:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu też nie wszystkie chwasty wywalam. Mam takiego przy kompoście, który się nam bardzo podoba... do czasu gdy wydaje nasiona - gorsze od rzepów, malutkie wredne kuleczki obsypujące wręcz moje psy, które oczywiście mają pod tą roślinką ważne interesy do załatwienia :mad:

 

potem wydłubywanie z włosów tego draństwa to katorga. I uwielbiam mchy, których mam mnóstwo, zamiast trawy :lol2: a chodzi się po nim na bosaka... bosko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...