Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

serio :o takie ma malutkie kwiatuszki i taki zdrewniały :o

dobra, ja się nie znam

 

 

no własnie o te kwiatki chodzi - liscie ładne, ale kwiatostany dla mnie - do obcięcia.

Chcę ładne kwitnące

A kolor jakiś konkretny, czy obojętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie chce żółtego i pomarańczowego i najlepiej takie, co raz wsadzisz i nie trzeba koło tego skakać.

ph mam 5-5.5 klasa II

Rh powinien mieć 4 -5ph:). To ziemię masz dobrą + torf kwaśny wymieszany z ziemią rodzimą przy sadzeniu:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce żółtego i pomarańczowego i najlepiej takie, co raz wsadzisz i nie trzeba koło tego skakać.

ph mam 5-5.5 klasa II

 

ja nieodmiennie kocham piwonie, krzaczory, i maja piekne pachnace kwiaty :) no i hortensje oczywiscie, kwitna do pazdziernika i lawendy i tawuly. malciu jak cienia nie masz to zamiast rh moze na azalie sie skusisz, nie sa tak wymagajace a przepieknie kwitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nieodmiennie kocham piwonie, krzaczory, i maja piekne pachnace kwiaty :) no i hortensje oczywiscie, kwitna do pazdziernika i lawendy i tawuly. malciu jak cienia nie masz to zamiast rh moze na azalie sie skusisz, nie sa tak wymagajace a przepieknie kwitna.

 

Tarcia, wiem,że sa piekne :) i pewnie kiedyś zagoszcza w ogrodzie. :)

 

Bo ja taka dupa jestem, mam projekt, winnam się go trzymać, a tu jak sroka , chwytam wszystko co ładne i sadzę...a miało być minimalistycznie i bezobsługowo :lol2: żwir i trawa :lol2:....a ten barwinek się tak ślicznie do mnie uśmiechał, i miniaturowa brzoskwinia.....i cała reszta :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...