Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia, no normalnie zazdroszczę jak nie wiem co.

Bo u mnie w pokoju gościnnym i o zgrozo na klatce schodowej nadal dyndają.

Taki wstyd.

Hi Hi, jak piszesz o swojej żarówce, która zniknęła

to od razu mam przed oczami reklamę LM...tą w takim spowolnionym tempie i tekstem: pan jakiśtam ułożył podłogę. I Ty możesz być bohaterem we własnym domu ;)

 

RASIA...GRATULUJĘ :)

 

wstyd to jest, jak nawet żarówka nie dynda...a sam kabel sterczy...ja tak mam na poddaszu:rolleyes:

 

 

pozdrowionka zostawiam po powrocie z urlopu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd to jest, jak nawet żarówka nie dynda...a sam kabel sterczy...ja tak mam na poddaszu:rolleyes:

 

 

pozdrowionka zostawiam po powrocie z urlopu :)

 

Ja takie same gołe kable mam do tej pory w sypialni, bo wymyśliłam tam sobie nastrojowe oświetlenie nadpodłogowe na 220:evil:.

 

Cześć wyurlopowany Alunku:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się prześcigać w dyndających kablach i żarówkach;)... dla mnie to klimat niepowtarzalny nowego domu, takiego "nieskończonego"... można też to tłumaczyć jako; "nieskończenie własny" "nieskończenie upragniony" nieskończenie oczekiwany"... itd.. itp... itd... jak małe dziecko...;) trzeba ubrać, umyć, nakarmić... nakleić plasterek na przeciętą skórkę ;)... gdyby był tak skończenie doskonały albo doskonale skończony... byłby chyba trochę nudny;), a tak... jest o czym myśleć, co rysować, o czym z rodzinką dywagować:lol2:

Jak już skończymy te nasze wnętrza i zewnętrza... to zaczniemy je remontować i ulepszać :lol:, no i jeszcze cały czas w zanadrzu mamy ogrody, które nie są w stanie obyć się bez naszej twórczości:D.

 

 

Ja dzisiaj na ten przykład po zdemontowaniu dwóch baterii z termostatami, z których już nawet nie ciurkała ciepła woda, zamówiłam zmiękczacz wody:lol2:... czuję się tak, jak napisała Tola - bohaterką w swoim domu:lol2: Jutro montaż:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia przyslala mnie tu Aneta:) jestem na takim samym etapie jesli chodzi o taras, planuje rowniez zadaszenie ruchome. Najbardziej podoba mi sie oczywiscie "tarasola" daj znac czy masz moze wyceny (moze byc na priv) bo jak na razie widze tylko wyceny z łamaczami słonca. Dzieki z góry!:)

Hej Kacha:D. Wycenę pergotędy właśnie podawałam;). Dokładnie na Pergotęndę Iridium 350cmX450cm 6500,-EURO netto + 23% VAT + 15% montaż... razem 9200,-EURO :lol2: A potrzebuję takie dwie;). Na tarasolę produkowaną w Polsce z włoskich materiałów wyceny jeszcze nie dostałam:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podalas ciezko nazwac wycena :) potraktowalam to w kategorii "żartu sytuacyjnego" :) Kogos ostro pogięło a myslał ze wyjdzie zabawnie:lol2: czekam zatem na cos od polskiego producenta. Ja szukam swoimi kanałami jak bede mieć cos ciekawego to chetnie sie podziele. Ja zarazilam sie tematem w Hiszpanii ...tam taka rolete tarasowa ma niemalze kazdy i nie sadze ze kupuja ja za 9 tysiecy euro tym bardziej ze osobiscie widzialam je nad tarasami mieszkan komunalnych :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co podalas ciezko nazwac wycena :) potraktowalam to w kategorii "żartu sytuacyjnego" :) Kogos ostro pogięło a myslał ze wyjdzie zabawnie:lol2: czekam zatem na cos od polskiego producenta. Ja szukam swoimi kanałami jak bede mieć cos ciekawego to chetnie sie podziele. Ja zarazilam sie tematem w Hiszpanii ...tam taka rolete tarasowa ma niemalze kazdy i nie sadze ze kupuja ja za 9 tysiecy euro tym bardziej ze osobiscie widzialam je nad tarasami mieszkan komunalnych :yes:

Na samą roletę zewnętrzną nadstawną dostałam wstępną znacznie tańszą wycenę, tylko muszę mieć pod nią zrobiony stelaż. Dlatego na razie ograniczam się do zrobienia stelaża/pergoli z łamaczami światła, a później zobaczę czy będę potrzebować dodatkowe zadaszenie:rolleyes:, choć już teraz wiem, że z pewnością się przyda:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia co to jest roleta nadstawna? mozesz wrzucic jakies foto tego albo link? Jaka wycene dostalas? Zerknij prosze na moj watek tam wstawiłam zdjecie tego czego ja potrzebuje.Bede nawet robic dokladnie taka sama drewniana pergole i pod to potrzebuej miec podwieszony system z czyms co mi sie bedzie rozwijalo i zadaszalo ta pergole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia co to jest roleta nadstawna? mozesz wrzucic jakies foto tego albo link? Jaka wycene dostalas? Zerknij prosze na moj watek tam wstawiłam zdjecie tego czego ja potrzebuje.Bede nawet robic dokladnie taka sama drewniana pergole i pod to potrzebuej miec podwieszony system z czyms co mi sie bedzie rozwijalo i zadaszalo ta pergole.

Tak wygląda mniej więcej;).

 

http://tapparella.pl/upload/image/Oferta/Veranda_2.jpg

 

 

Znalazłam firmę w Polsce, która sprowadza tkaninę Ferrari używaną do pergotend i z niej szyje takie zadaszenia, ale są drodzy niemiłosiernie:(. Będę jeszcze z nimi negocjować uszycie takiego półproduktu, a zestaw szyn i zadaszenie od ściany zrobię sama:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce priva ja tez ja tez!!:)

Kacha, jak tylko będę coś sensownego wiedziała, natychmiast Ci daję znać:). Na razie mam komplet szyn z rolkami wyceniony na 2 tysiące złotych, do tego trzeba dodać koszt materiału, uszycia go i wszycia żeber...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostała wycenę na pergotendę/tarasolę z pewnej Lubelskiej firmy... czy wiecie, że można taniej niż 9 tys. euro??? Można i to duuużo:lol:!

Mam do wyboru klasyczną pergotendę z odprowadzeniem wody mini rynnami do przodu:

http://www.pergo-tenda.com/Pergotenda_Images/Pergotenda_Irridium_3.jpg

 

lub pergolę-Tarasolę;) z odprowadzeniem wody na jeden z boków

 

tarasola1.jpg

 

tarasola2.jpg

 

Cena, zależna od modelu i wielkości rzecz jasna, ale taka spora rozpiętość jak na mój taras, to naście tysięcy z montażem brutto:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...