Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ostnice są bardzo delikatne. Ja niestety nie mam tych traw u siebie. ...ale będę je miała za rok. W chwili obecnej na tej rabacie rosną miskanty, śmiałek darniowy i rozplenica

Miałam trzy różne ostnice, wszystkie mi wypadły:(.

Cześć Dziewczynki:D. Rąk i kręgosłupa już nie czuję... już mam dosyć cebul... a jeszcze nie wszystkie wsadzone:bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasik podłączam się pod Zuzę i do Ciebie się wybieramy po niedzieli:wiggle::wiggle::wiggle:

Jestem tak złachana, że zamiast się cieszyć - myślę że nie dam rady posprzątać:cry:.

 

Rasia melduję, że tulipany i szafirki, tzn cebule zakupiłam, zdążyłam;)pytanie czy wsadzić zdążę;)

Super!:lol:... choć po dzisiejszym dniu jak widzę cebulę, to mi słabo...;)

Rasiu a czy ty sobie zyczysz jakies cebulki ze starego pola?

Tarciu, jesteś przekochana, że o mnie pamiętasz, ale pięknie dziękuję, nie:no:... na cebule nie mogę patrzeć... do przyszłego roku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, tak zapytalam, bo a nuz bys cos chciala. Rasiu nie masz sadzarki do cebul? jak na targach dorwe to na pewno kupie, bo juz widze ze spory zapas tulipkow i narcyzow sobie kupie. jak nie na targach to w cebulowni jakiejs :D no nic, jakby co do soboty masz jeszcze czas na zmiane zdania :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, tak zapytalam, bo a nuz bys cos chciala. Rasiu nie masz sadzarki do cebul? jak na targach dorwe to na pewno kupie, bo juz widze ze spory zapas tulipkow i narcyzow sobie kupie. jak nie na targach to w cebulowni jakiejs :D

 

Mam... ale zanim się zabrałam za sadzenie cebul musiałam

a) wypielić wszystkie rabaty(no może nie wszystkie, tylko te, na których chcę wsadzić cebule:rolleyes:)

b) skoro zaczęłam pielić, to wypadało porozsadzać większe kępy traw, juki...

c) skoro zaczęłam rozsadzać, to zaczęłam zmieniać układ rabat...

d) skoro zaczęłam zmieniać układ rabat, to zaczęłam przesadzać inne rośliny...

...........................................................................................................................................................i tak do d...;) zszedł mi cały dzień... posadziłam może z 20 cebul i padłam...:-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasik nic się nie bój zanim my się zbierzemy do kupy to sto razy posprzątasz:D a zresztą przecież Ty nie masz małych dzieci to kto może bałaganić:bash: a my przyjeżdżamy przecież na ploty a nie zglądanie po kątach :cool:

Dobra, już się nie przejmuję:D. Wczoraj miałam kryzys;).

 

rasiu przypominam się o kwitnąca na niebiesko sałatę zdradź proszę co to za roślina :eek:

Jejciu, Gosiaczku, a ja nie wim jaki to gatunek sałaty... siałam różne, ale nie wszystkie wyrwałam i zjadłam, to kilka urosło i zakwitło:oops:.

Ogrody Wasze podziwiam z z rozdziawioną paszczą, ale czytając ile pracy i wysiłku kosztuje posiadanie takiego cuda, utwierdzam się tylko w przekonaniu, że do końca życia będę mieszkać wśród chwastów http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif

Eeeee... nie wierzę:no:;)... patrząc na Twoją zaje.istą łazienkę:cool: jak i całą resztę, nie poprzestaniesz na chwastach, a ogród odwalisz taki, że nam wszystkim oczy wyjdą na wierzch i szczęki powypadają ze zdumienia i z zachwytu...

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jejciu, Gosiaczku, a ja nie wim jaki to gatunek sałaty... siałam różne, ale nie wszystkie wyrwałam i zjadłam, to kilka urosło i zakwitło:oops:.

 

 

 

aleś mi dała bobu ... zawzięłam się ale i tak nie znalazłam, żadnej sałaty. która kwitłaby na tak mięsistych pędach i to w dodatku cała masa kwiatków zamierza zakwitnąć :jawdrop::bash::bash::bash: jesteś pewna, że to sałata była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...