Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia czyli szerszenie pozostały wspomnieniem;) a co to za zmiany u Ciebie bo ja nie kamam:rolleyes:

Szerszenie zniknęły w 20 minut!:lol:

 

A zmiany... takie małe, malutkie, więc ledwo zauważalne... okna u Młodych, które do tej pory miały ziejące na oranżerię dziury w ścianach... a że biurka swoje Młode miały postawione przodem do tychże dziur, to mogły sobie tajemne znaki dawać lub podglądać, które dłużej na komputerze siedzi... mogły wymieniać się wspomnieniami z dnia i rozwiązaniami zadań bez ruszania tyłka od dwóch różnych biurek w różnych pokojach;). Czasem to i dobre było, bo jak głośniej pomstowały na mamuskę-zołzę, to wszystko słyszałam;)... Ale miało i też to swoje negatywne strony: nie mogłam słuchać głośno muzyki ani oglądać filmów w HD jak któreś zachciało się uczyć lub o zgrozo! - pójść spać:lol2:

A szyby przecinające oranżerię w pół na wysokości 3,5 metra, to taka podest do mycia szyb w oranżerii;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zaszybowałaś obydwa młode... i teraz nie mogą zadań rozwiazywać ze sobą ze swoich pokoi....

Szkoda...

To i pewnie było praktyczne jak i kłopotliwe ze wszystkich stron...

Znaczy.. nabędziesz, albo zaczniesz używać drabiny.. do mycia szyb w oranżerii, albo ..... zawezwiesz fachową pomoc w postaci jakiegoś seksownego młodzieńca pełnoletniego rzecz jasna.. ale czy taki potrafi myć szyby????

 

Ja bym się na szyby nie pisała... lęk wysokości.. Co najwyżej miałabym brudne....

O ile mnie pamięć nie myli to Młody potrafi bez oporu spinać się dość wysoko... to i z takimi szybkami sobie poradzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zaszybowałaś obydwa młode... i teraz nie mogą zadań rozwiazywać ze sobą ze swoich pokoi....

Szkoda...

To i pewnie było praktyczne jak i kłopotliwe ze wszystkich stron...

Znaczy.. nabędziesz, albo zaczniesz używać drabiny.. do mycia szyb w oranżerii, albo ..... zawezwiesz fachową pomoc w postaci jakiegoś seksownego młodzieńca pełnoletniego rzecz jasna.. ale czy taki potrafi myć szyby????

 

Ja bym się na szyby nie pisała... lęk wysokości.. Co najwyżej miałabym brudne....

O ile mnie pamięć nie myli to Młody potrafi bez oporu spinać się dość wysoko... to i z takimi szybkami sobie poradzi....

Hej Arni:D. Teraz to bez łaski Młodego i ja sobie poradzę:lol:. Już dzisiaj umyłam podest własnoręcznie na kolanka wypucowałam i zaczęłam myć najwyższą szybę w oranżerii, która od nowości nie była myta od środka:oops::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...