Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rasia, Ty to zawsze wkleisz coś takiego, żeby ci, co budują, przypomnieli sobie, w jakiej czarnej d... siedzą ;)

Każdy z nas przechodzi lub przechodził przez te same etapy...;) i dla każdego z nas w końcu zakwitną kwiaty...:cool:

już Cię lubię :) :) :)

 

PS. Rasiu - Ciebie nie przestałem :)

To masz szczęście, bo bym jakąś rdzę na Ciebie nasłała;). Buziak na dzień dobry:D.

 

Ja mam wrazenie, ze siedze w niej od urodzenia. :lol2:

Oj Małgoś, Małgoś...:hug:

 

Cudnie jesiennie jak zwykle :)

Bo jesień cudna jest, choć kolorystycznie wolę wiosnę:cool:.

Cześć Tusia:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt wrzesien jest cudny tzn byl bo od jutra ochlodzenie

O jakim załamaniu pogody Tuśka mówisz?!:o Ma być pięknie jeszcze długo, może nie po 25 stopni, ale u mnie 6 października ma być 20:D.

 

ja zimy w ogole nie lubie, nie lubie zimna, pluchy, krotkich dni i dlugo by wymieniac, do tego to i poprzednie lato mnie nie usatysfakcjonowaly pogodowo.

Te krótkie i pochmurne dni z mała ilością słońca mnie najbardziej dołują...:(... dlatego Markocia ma rację: trzeba w góry, wysoko do słońca w zimę uderzać;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz wiem, podlewac do pierwszych przymrozkow, ale slabo. Jezuuuu jak sie boje ze mi zgnija te cebule... :o

 

 

 

Nie zgniją jak masz przepuszczalne skrzynki, w których nie stoi woda:). Cebule podlewaj baaardzo umiarkowanie, a jeśli na skrzynki pada deszcz, to nie podlewaj wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano Młody znalazł gdzieś swoją "wybitną" kartkówkę z j.polskiego z czasów liceum... jedną z wielu;) .

Cytat:

7. "Świetoszek" Moliera był chyba satyrą, gdyż wyśmiewał fałszywą lub przesadną świętoszkowatość "świętoszków".

 

 

:rotfl:

 

 

Ja się teraz zastanawiam, jak On zdał maturę...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...