Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tarcia "dżdżownica to takie sprytne stworzonko, co zwinnie pomyka miedzy grudkami ziemi", a "rak nie ma skrzydeł,ale za to ma cudowne szczypce. Fajnie mieć szczypce .... można kogoś w dupę uszczypać ..." Edytowane przez malka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kto to takie glupie pytania zadaje o dzdzownicach i rakach, lepiej by cos bylo przydatnego, o prokreacji na przyklad. :p

 

Rasia - pytanko jeszcze takie - mietaaaaa. Wzielam ja do domu (mam juz cala puszke miety ususzonej zreszta ;)), ale zaczela schnac, mam ja zostawic na balkonie, czy zamarznie? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia "dżdżownica to takie sprytne stworzonko, co zwinnie pomyka miedzy grudkami ziemi", a "rak nie ma skrzydeł,ale za to ma cudowne szczypce. Fajnie mieć szczypce .... można kogoś w dupę uszczypać ..."

 

Twój Młody jest przecudowny!!!:cool::rotfl:

... a brzmi to tak jakbym swojego Młodego czytała:lol2:, ale to już ustaliłyśmy, że chłopaki są do siebie niesamowicie podobni;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kto to takie glupie pytania zadaje o dzdzownicach i rakach, lepiej by cos bylo przydatnego, o prokreacji na przyklad. :p

 

Rasia - pytanko jeszcze takie - mietaaaaa. Wzielam ja do domu (mam juz cala puszke miety ususzonej zreszta ;)), ale zaczela schnac, mam ja zostawic na balkonie, czy zamarznie? :rolleyes:

Na balkonie!!! Możesz ją ściąć do samej ziemi i zasuszyć. Co roku odbija od korzenia na nowo:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super. :) Zrobilam juz styropianowe pierzynki na skrzynki, jeszcze wysadze lantany, ktore nie chca przestac kwitnac, sa sliiiiiczne :) i najmlodsza hedere, bo sie boje, ze ta z najmlodszymi korzonkami nie wytrzyma, posadze cebule i zawine je oraz gozdziki w agro i zima nam niestraszna. :no::cool: Bosz, jak mnie wzielo. :lol2: W domu tez mi masa zieleniny przybyla, normalnie laze tylko i podlewam to towarzystwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super. :) Zrobilam juz styropianowe pierzynki na skrzynki, jeszcze wysadze lantany, ktore nie chca przestac kwitnac, sa sliiiiiczne :) i najmlodsza hedere, bo sie boje, ze ta z najmlodszymi korzonkami nie wytrzyma, posadze cebule i zawine je oraz gozdziki w agro i zima nam niestraszna. :no::cool: Bosz, jak mnie wzielo. :lol2: W domu tez mi masa zieleniny przybyla, normalnie laze tylko i podlewam to towarzystwo.

Hederę też zostaw, najwyżej zakop głębiej lub przykryj ziemią. Lantany zabierz dopiero jak będą mrozy lub całkiem przekwitną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...