Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Tak wlasnie chce zrobic, ale ta biedna hedera jakos tak slabo wyglada, a myslalam, zeby jedna sobie po prostu wziac do domu w doniczce i potem ja latem ewentualnie wystawiac na zewnatrz. Mysle, ze wiosna spokojnie z tego co jest jeszcze podziele na co najmniej 2 nowe sadzonki, ona rosnie i rosnie. Jedyne co nie uroslo to piecioklapek, ktory zaczal wypuszczac i zdechl. Caly czas ta szczepka gdzies tam lezy w doniczce i tak sie zastanawiam, czy jeszcze z niej cos moze byc, czy to juz raczej po niej...

 

I moj warszawski wiciokrzew ;) zostal uratowany - jednak to musial byc grzyb, bo po 3-krotnym oprysku jakims antygrzybicznym czyms zaczal nagle wypuszczac nowe zdrowe liscie. Marzy mi sie kolejny, ale nie wiem, czy po drugiej stronie balkonu byloby mu tak dobrze jak po tej, no i w KRK takich wielkich okazow nie widzialam... Chyba na wiosne musze sie gdzies przejechac. :wiggle:

 

Nooooo i jeszcze zapomnialam, ze zanadabylam jesienny nawoz, ale jeszcze z nim chwile poczekam. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malka, poważnie? tak napisał? :rolleyes::rotfl:

 

Twój Młody jest przecudowny!!!:cool::rotfl:

... a brzmi to tak jakbym swojego Młodego czytała:lol2:, ale to już ustaliłyśmy, że chłopaki są do siebie niesamowicie podobni;).

 

to nie młody -to mamusia w II kl liceum :oops:

 

 

ale chyba powinnam się bać, jesli choć trochę moich genów ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Dziewczyny.. dobre....

I chyba wiem skąd młody Twój pisał o oświetleniu.... i to jakże precyzyjnie... Przecież w tym czasie budowaliście.. to co miał chłopak niby napisać... pisał bardzo na temat... :yes:

Nooo taaak... oświecony humanistycznie to On nie jest;)...

 

 

 

Młoda wygrała szkolny konkurs fotograficzny takim zdjęciem...:cool:

o-maatic.jpgma%25C5%2582e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję w imieniu Młodej:D.

 

Mamy nadzieję, że się komuś spodoba, bo za zgodą Młodej wystawiam je na aukcję dla Stefka i Damiana: http://forum.muratordom.pl/forumdisplay.php?254-AUKCJA-dla-Stefka-i-Damiana

Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w tej szczytnej aukcji/akcji:cool::yes:.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te akurat nie... Zaczynam od sypialni. Musze w tym celu obciac srubie motylkowej glowke i jakos to zrobic, zeby przymocowac dinks od ikeowskiej zylki na srubie do k-g. Jest to tak skomplikowane, ze caly wieczor wczoraj nad tym myslalam... Mam juz tak dosc tego tematu, ze wymiekam. A pod sufitem to kolejny temat, mniej skomplikowany teoretyczne, a jak w praktyce to sie okaze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...