Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamietasz sikorki w Bunkrze? ;)

 

Rasia, ja z takim pytaniem - pamietam, ze dawalas kachnie jakis srodek na plesn czy tam wilgoc, co to bylo i gdzie sie to kupuje? Moja znajoma ma dom po zalaniu - caly parter jest zaplesnialy, cos trzeba z tym zrobic a ona nie ma pojecia czym sie to zwalcza skutecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te ptaszory :)

 

Mnie niedawno odwiedziło takie cudo

http://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/5891__KRASKA_TB.jpg

 

 

niestety, zdjęcie nie moje - nie chodzę z aparatem plewić ogródka :(

Ale chyba to się zmieni....nie chce przegapic kolejnych uroczych gości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz sikorki w Bunkrze? ;)

 

Rasia, ja z takim pytaniem - pamietam, ze dawalas kachnie jakis srodek na plesn czy tam wilgoc, co to bylo i gdzie sie to kupuje? Moja znajoma ma dom po zalaniu - caly parter jest zaplesnialy, cos trzeba z tym zrobic a ona nie ma pojecia czym sie to zwalcza skutecznie.

Małgoś, Kachnie przesyłałam coś z EM (http://www.emgreen.pl/dom,112.html), nie jestem pewna, czy dokładnie ten produkt z linka, musiałabyś tam zadzwonić i się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonsultowałam opis tego co widziałam z naszym forumowym ornitologiem i padło,że to musiała byc kraska :)

Choć nie ukrywam,że jak z daleka zobaczyłam, myslałam,ze komuś papuga pitneła :lol2:

Stawiam jednak na papugę;)... kraska ze Śląska podobno dość dawno już zniknęła:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim Śląsku :mad::mad: ;)

 

Z daleka tez miałam takie wrazenie, ale gdy podpełzłam bliżej, sama się zdziwiłam, bo dziób bardzo niepapugowaty i postura też nie.

Dlatego "rozpracowałam';) temat z ornitologiem i wszystko wskazuje ze to tan ptaszek :)

Ponoc one końcem wrzesnia leca do Afryki i może wlaśnie taka trasę sobie wybrały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim Śląsku :mad::mad: ;)

 

Z daleka tez miałam takie wrazenie, ale gdy podpełzłam bliżej, sama się zdziwiłam, bo dziób bardzo niepapugowaty i postura też nie.

Dlatego "rozpracowałam';) temat z ornitologiem i wszystko wskazuje ze to tan ptaszek :)

Ponoc one końcem wrzesnia leca do Afryki i może wlaśnie taka trasę sobie wybrały.

No tak...racja - migracja!:lol: Miałaś niesamowite szczęście:cool:.

 

Ps. z Zagłębia też zniknęły...;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko, BAAARDZOOO dziękuję za wspaniałe popołudnie i przepiękną cukiernicę :D Jak zawsze było mi bardzo miło się z tobą spotkać i poplotkować

 

ściskam was mocno i mam nadzieję, że niedługo odwiedzicie nas z Księciuniem :D

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko, BAAARDZOOO dziękuję za wspaniałe popołudnie i przepiękną cukiernicę :D Jak zawsze było mi bardzo miło się z tobą spotkać i poplotkować

 

ściskam was mocno i mam nadzieję, że niedługo odwiedzicie nas z Księciuniem :D

Ojjj Liduśka, nie masz pojęcia jak mi dobrze zrobiłaś... jak bardzo rozmowa z Tobą mi pomogła... bardzo, bardzo dziękuję:hug:.

Mam nadzieję, gdy Księciunio wróci... zawiążę Mu krawat na oczy i porwę Go do Was;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...