Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No ponoć zima drogowców w tym roku nie zaskoczyła ,ale jak widać elektryków tak:D

Wczoraj próbowałam jeździć samochodem... z pewnością nie na zimowych oponach;) i zapewniam, że drogowcy byli bardzo zaskoczeni:yes:.

A elektrycy przy pomocy moich wioskowych strażaków uwinęli się w mig, choć pół Mazowsza dalej prądu nie miała;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzisiaj piękna wiosna ,,,po śniegu nie ma już ani śladu...:yes:i dobrze

 

U mnie trochę stopniał... na tyle, że spadły lawiny z dachu i trochę z wyższych drzew, ale zbliża się duży mróz i musiałam ratować rośliny.

Zdjęcia porównawcze poniżej.

 

Rasiunia:hug::hug::hug:

Ale zimowe zdjęcia:ou nas kilka godzin temu odrobine postraszyło, Łukaszek cieszył się niesamowicie - od kilku dni spiewa zimową piosenkę i pyta kiedy w końcu będzie zima:lol2: a ja podobnie jak Wy....czekam na wiosnę:hug:

No widzisz... a u mnie materiału na 100 bałwanów!:lol2: Zapraszam do mnie... może nasze wspólne urodzinki sobie zrobimy;)

Ja na razie czekam jeszcze na jesień:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz... a u mnie materiału na 100 bałwanów!:lol2: Zapraszam do mnie... może nasze wspólne urodzinki sobie zrobimy;)

Ja na razie czekam jeszcze na jesień:lol2:.

Okruszek od wczoraj podśpiewuje jingle bells:lol2:chyba nie muszę dodawać, że wszystkim nam się udzieliło i dzis popołudniu też nuciliśmy:lol2: próba ulepienia bałwana też za nami - nieudana:lol2:

 

Rasia mnie to teraz do stolicy trudno się wybrać:cool:ale jak tylko Masz ochotę na wspólne swiętowanie to dawaj do mnie:yes::hug:Gościnny stoi pusty:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak biało, brrrrr :mad: wczoraj jak wracaliśmy wieczorem z Bonda (oczywiście na letnich oponach), to Wynajęty miał wielki kłopoty z wjechaniem do garażu, bo ślizgał mu się samochód na podjeździe

 

dzisiaj urządziliśmy dziewczynkom na schodach tarasowych zjeżdżalnię i sobie jeździły na "jabłuszku" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okruszek od wczoraj podśpiewuje jingle bells:lol2:chyba nie muszę dodawać, że wszystkim nam się udzieliło i dzis popołudniu też nuciliśmy:lol2: próba ulepienia bałwana też za nami - nieudana:lol2:

 

Rasia mnie to teraz do stolicy trudno się wybrać:cool:ale jak tylko Masz ochotę na wspólne swiętowanie to dawaj do mnie:yes::hug:Gościnny stoi pusty:yes:

Nie masz pojęcia jak bardzo chciałabym... uciec... pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...:(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz biało...

No i dobrze, że prąd wrócił :)

Dobrze i niedobrze...;) czasem można by posiedzieć przy kominku i świeczce... ale moje Młode tego nie mają;):no:.

U mnie też tak biało, brrrrr :mad: wczoraj jak wracaliśmy wieczorem z Bonda (oczywiście na letnich oponach), to Wynajęty miał wielki kłopoty z wjechaniem do garażu, bo ślizgał mu się samochód na podjeździe

 

dzisiaj urządziliśmy dziewczynkom na schodach tarasowych zjeżdżalnię i sobie jeździły na "jabłuszku" :)

Rewelacja!:yes: choć z tego co pamiętam to 10m przed bramą masz też całkiem pokaźną górkę napazurkę;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu - a nie ma jakiegoś sposobu na gigantusa ? Nie można go jakoś wiązać przed zimą ?

 

Mogę wiązać i mam nawet do czego, bo rośnie przy płocie, ale kto by pomyślał, że w październiku przyjdzie zima i to taka paskudna!:(. W lesie co 10 metrów leży powalone drzewo... popękały w połowie jak zapałki... niesamowicie to wygląda i niestety strasznie smutno...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...