Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

Rasiu, jak mnie dreszcze przeszły jak patrzyłam na zimowe foty...a u mnie słoneczko cudnie świeci :cool:

 

Pozdrowionka i buziaki zostawiam:hug: Proszę nie smutać się, bo kto nie ma problemów

 

U mnie też słonko... i mróz:mad:. Rano było -6.

 

 

Ja też przytulam:hug:. Czytałam o Twoim spotkaniu z dzikiem pierwszego stopnia... bardzo mi przykro, chociaż cieszę się, że nic Ci się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobrze,że tylko zimna, a nie mrożony filet ;)

 

A czemu tak nie lubisz ? że roślinki niszczy ?

...że roślinki poniszczyła... że drzewa połamała... że zimno... że nie zdążyłam posadzić wszystkich cebul... a w ogóle... bo tak;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też słonko... i mróz:mad:. Rano było -6.

 

 

Ja też przytulam:hug:. Czytałam o Twoim spotkaniu z dzikiem pierwszego stopnia... bardzo mi przykro, chociaż cieszę się, że nic Ci się nie stało.

 

 

tylko samochód ucierpiał. To i tak pikuś przy innych moich problemach,ale to juz nie temat na FM:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rasiu-ja tak niesmialo wpadam do Twojego pieknego domu i chce podziekowac za cieple slowa pozostawione u mnie!!!Sprawy nadal w toku ,ale mam nadzieje ze sie jakos to wszystko ulozy.

 

Mam ogromna prosbe-czy moglabyc (moze byc na priva)dac namiary na Twoje okna-dostalam zleceniena zaprojektowanie wykonczeniowki calego domu i dobor okin a moje RACZEJ ODPADAJA:mad:....

 

POZDRAWIAM CIE bardzo serdecznie:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes::yes::yes:

Zerknij proszę na privka:hug:

Kochana Ty moja:hug:. Jutro, znaczy dzisiaj;) zadzwonię:D.

 

tylko samochód ucierpiał. To i tak pikuś przy innych moich problemach,ale to juz nie temat na FM:no:

A miałaś do mnie przyjechać we wrześniu;). Ogromnie mi przykro:(. Jakbym mogła pomóc, to masz mój kom...pamiętaj.:yes:.

 

rasiu-ja tak niesmialo wpadam do Twojego pieknego domu i chce podziekowac za cieple slowa pozostawione u mnie!!!Sprawy nadal w toku ,ale mam nadzieje ze sie jakos to wszystko ulozy.

 

Mam ogromna prosbe-czy moglabyc (moze byc na priva)dac namiary na Twoje okna-dostalam zleceniena zaprojektowanie wykonczeniowki calego domu i dobor okin a moje RACZEJ ODPADAJA:mad:....

 

POZDRAWIAM CIE bardzo serdecznie:hug:

Hej Gumiśko!:D Moje okna z Lublina;). Firma AllTop, pan Paweł 502297796.

 

Rasiu ja tez mocno przytulam :hug:

 

Alez macie zime ...... brrrr .... chyba tylko dzieci sie z tego moga cieszyc ;)

U nas dzis slonce, wiec moze jeszcze przegoni ten mroz i snieg.

 

pozdrawiam

Dziękuję Kochana:). Jutro jadę szukać słońca po świecie, bo u mnie go nie ma i nie ma...:(.

 

Rasiu oproznij skrzynke :)

Już:lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/k020.gif najlepszego rasieńko

 

 

 

 

powiadomień, podobno od czasu zmiany czasu, chyba nikt nie dostaje http://www.cosgan.de/images/midi/boese/e060.gif

 

 

kilka osób pisze, pisze, pisze....w uwagach o naszym forum i co i nic nadal, nikt nawet się nie odzywa http://www.cosgan.de/images/midi/boese/k035.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...