Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

rASI domek - fotoretrodziennik - komentarze


rasia

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 22,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem:D. Mam nadzieję, że Lidzia już też:). Droga świetna, po remoncie nie do poznania:lol: (bo do Poznania jest inna świetna droga;))

 

 

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za życzenia:hug:.

 

ja też dotarłam do domu, w tym samym czasie co wy (nawet nie było korka w Jankach :jawdrop:)

 

dzięki kochana za ten przemiły weekend :D :hug:

 

i mam nadzieję, że ten peugeot, który ci przez całą drogę siedział na ogonie nie za bardzo cię denerwował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dotarłam do domu, w tym samym czasie co wy (nawet nie było korka w Jankach :jawdrop:)

 

dzięki kochana za ten przemiły weekend :D :hug:

 

i mam nadzieję, że ten peugeot, który ci przez całą drogę siedział na ogonie nie za bardzo cię denerwował ;)

Już napisałam u Arni, że wspaniale się z Tobą jeździ i musimy to powtórzyć:lol:. Dziękuję Słonko:cool::hug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiu jesteście wielcy:hug:

 

dobrze, że już Jesteś na miejscu:hug::hug::hug:

 

Fajnie by było, gdyby najmniejszym na forumie turbolotem i ja na trzeciego za Wami śmigałam... Trzy kobietki za kółkiem... i niech nam który podskoczy...

 

Rasia i dziewczyny-SZACUN WIELKI DLA WASZEJ CIEZKIEJ PRACY I CUDOWNYCH SERC!!!!!

 

Pozdrawiam prawdziwe baby z jajami ....

 

... które wbiją każdego gwoździa ...żeby coś odbudować :)

http://www.clipartoday.com/_thumbs/034/1/pcu020112bwk_tnb.png

 

I ja tutaj dotarłam, żeby powiedzieć wam, że jesteście fajne babeczki....szkoda, że nie znam was osobiście....

 

 

Beata

 

koniecznie trzeba powtórzyć :D uściski dla was kochani :D :hug: mam nadzieję, że niedługo się zobaczymy :lol:

 

Lidzia/Rasia to może pościel zostawić???

 

To Forum jest niesamowite! Zrzesza wspaniałych, cudownych Ludzi o wielkich sercach i umysłach :yes:. Dziękuję Wam wszyskim, że jesteście:hug:.

Idę odespać ten dłuuugi weekend;):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasiula kochanie rozmawialam dzis z Arni, wiem ze to ty masz bezposredni kontakt z Nelli. Wiec ogromna prosba jesli mozesz podawaj mi na biezaco liste potrzeb a ja od razu ja bede zamieszczac w pierwszym poscie w watku zalozonym wczoraj przez Edzie - aktualnie jest to lista oferowanych rzeczy, potem zmienimy na liste potrzeb :)

bedzie mniejszy chaos i balagan, watki pomocowe juz sa spore i trudno tam znalezc konkrety.

 

link w mej stopce na czerwono lub bezposrednio http://forum.muratordom.pl/showthread.php?209010-LISTA-OFEROWANYCH-RZECZY-tu-zgłaszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...