Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...

Witam :D

Jeśli ma być wmiarę tanio to : okucia do kabinki kupisz wysyłkowo - wpisz w wyszukiwarce: "OKUCIA DO KABIN PRYSZNICOWYCH" - JEST MULTI FIRM KTÓRE TAKOWE SPRZEDAJA, A szkło hartowane lub bezpieczne zamów u szklarza w Twojej okolicy. Jesli będziesz mieć troszke szcześcia to i szklarz zamątuje okucia i szybki :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Oooo jest jakiś odzew :D a już traciłam nadzieję...

 

Wczoraj też mi się udało zobaczyć na żywo takie drzwi, muszę powiedzieć że wyglądają całkiem, całkiem :D wyślę jeszcze męża na rekonesans żeby zobaczył je swoim okiem i raczej je zakupimy :roll:

 

Dziewczyny czy te drzwi mają powłokę koło reflex - bo nigdzie nie mogę tego wyczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Był kiedyś wątek, w którymś ktoś podawał link do sklepu internetowego, gdzie można było kupić takie dwuskrzydłowe szklane drzwi do prysznica, które otwierały się na zewnątrz i do wewnątrz. Zgninął mi link, czy ktoś mi pomoże ?

Niestety szukałam wyszukiwarką i nie mogę tego znaleźć...

Podobne do tych z allegro:

http://allegro.pl/item485677396_nowosc_kabina_prysznicowa_polokragla.html

 

 

A tak przy okazji, może ktoś ma taki prysznic i może podzielić się uwagami, czy warto i czy to się sprawdza ?

Mam małą łazienkę, brodzik murowany, odpływ w podłodze i zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Zaoszczędziło by to sprro miejsca, gdyby te drzwi były składane na ścianę, a otwierane tylko na czas kąpieli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...