Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Odradzam drzwi lamane. Ciezko sie je czysci. Sa miejsca, ktorych nigdy nie doczyscisz, bo nawet najmniejszym patyczkiem do czyszczenia uszu nie jestes w stanie tam dosiegnac. Mialam Hueppe - nigdy wiecej.

Polecam drzwi otwierane. Jesli przeszkadza ci kapanie to zrob je otwierane do srodka. Mam Hueppe - strzal w dziesiatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...
Muszę kupić drzwi prysznicowe 150 cm.- rozsuwane.Czy kupić z profilem na dole czy tylko takie z wąskim paskiem z uszczelką, czy dół na rolkach czy bez? Może ktoś ma doświadczenia z drzwiami Ronal, Ravak, Sanplast, Novellini - to te firmy które robią 150 . Jeżeli możecie mi pomóc - dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę kupić drzwi prysznicowe 150 cm.- rozsuwane.Czy kupić z profilem na dole czy tylko takie z wąskim paskiem z uszczelką, czy dół na rolkach czy bez? Może ktoś ma doświadczenia z drzwiami Ronal, Ravak, Sanplast, Novellini - to te firmy które robią 150 . Jeżeli możecie mi pomóc - dzięki!

 

stoje przed podobnym wyborem tylko moja szerokość to 160 cm.

na jakie się zdecydowalas?

dodam ze szukam takich drzwi juz parę miesięcy wybor niewielki a ceny zaczynają sie od 2300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze bardziej ograniczony wybór bo muszą być drzwi wysokie 2 metry - inaczej mąż się nie zmieści.Przeszukałam wpraktycznie wszystko i dręczyłam sprzedawców w sklepach. Jeżeli mogą drzwi być na 190 to jest jeszcze Idealstandart seria KUBO mają 160( podobno niezłe )a nie makabrycznie drogie, Widziałam RONAL PUR LIGHT S Drzwi rozsuwane czteroczęściowe PLS4 - na ekspozycji bardzo szybko zrobiły się paskudnie żółte uszczelki.

Warto popatrzeć w Hupe bo jak się nie chce ich najwyższej półki to mażna pokombinować na miarę. Dopytywałam się i dość chwalą Sanplast.

Z wszystkich rozmów wynika , że lepiej brać z profilami na dole bo lepiej się je koserwuje.

No to tyle udało mi się podowiadywać od ostatniego wpisu.Szukam dalej Jeżeli ktoś ma dobry pomysł na drzwi 200 cm wysokie będę wdzięczna

Jak bym miała brać 190 to chyba byłby to sanplast - może nie wyglądają skrajnie nowocześnie ale jestem dość leniwa a one chyba najłatwiej się dadzą umyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Widziałam RONAL PUR LIGHT S Drzwi rozsuwane czteroczęściowe PLS4 - na ekspozycji bardzo szybko zrobiły się paskudnie żółte uszczelki.

 

i takie własnie kupilem tylko 2 częściowe Drzwi rozsuwane dwuczęściowe Ronal Pur Light S PLS2.

cena poniżej 2K długo leżały w garazu w tej chwili są zamontowane.

Co do uszczelek czas pokaże ale nawet jako nowe nie są one białe :) o dziwo drzwi bardzo stabilne , profile boczne znosnej szerokości.

 

Na jakie sie zdecydowalas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years później...
Witam,

 

Własnie dzisiaj przyjechały do mnie drzwi PDOP2 100 oraz ścianka boczna PPS100. Tez długo szukałem i w końcu się zdecydowałem na ravak (cena była akceptowalna, a wygląd tez ma nowoczesny) Jeśli chodzi o montaż to pierwsza klasa (wszystko przemyślane i super spasowane) w sumie całość postawiłem samemu w 1h zupełnie się nie spiesząc. Zobaczymy jak będzie z utrzymaniem czystości ale to już inna bajka. Jak narazie jestem super zadowolony i mogę z czystym sumieniem polecić

 

Witam, bardzo intereuje mnie wysokość progu w tych drzwiach - bardzo bardzo proszę, czy mógłby Pan zmierzyć - byłabym bardzo wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...