Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Starowiejski dom - komentarze


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
Muszę też znaleźć elektryka, aby zrobił mi przyłącze na czas budowy. Szukam też firmy do wywiercenia studni. Rozwiązanie idealne podczas budowy i jak znalazł do podlewania trawnika.

 

Witajcie sąsiedzi,

Możemy podać tel. do elektyrka, który zakładał całą linię przy Waszej ulicy 501-361-383 (niestety nazwiska nie znamy), a do studni to każdy w okolicy poleci (my również :D )ekipy Pana Paluchowskiego tel. 0502286560, 046 8560566.

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

[wpis przeniesiony z dziennika budowy]

 

Pogubiłam się w kolejnych krokach. Warto byłoby chyba zadzwonić do ZEWT Konstancin i zapytać, kiedy podłączą nam prąd. Czy trzeba donieść tam pozwolenie na budowę? A co z wodą?! Mamy zgodę gminy, ale potrzebny jest chyba jakiś projekt przyłącza...

Na razie wiem tylko, jak będzie wyglądać elewacja naszego domu.

 

Bardzo mi sie podoba ta dachówka, kolor elewacji, podbitka:)Czy moglabys mi napisac jak nazywa sie ten kolor dachu elewacji i cos wiecej na temat podpitki?:)Bede bardzo wdzieczna

Pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/uzytkownik89124.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Witam serdecznie,

 

śledzę dziennik i trzymam kciuki :) W Starej Wsi obejrzeliśmy prawie każdy kąt aż w końcu padło na Urzut...

 

Pozdrawiam

 

Browar

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozum nie piwo, trudno go wlać w kogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...