Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kanapy skórzane Bodhi Line Bystrzyca Kłodzka


mayland

Recommended Posts

Mam krzesła tego producenta.

http://www.bodhiline.pl/index2.php?goto=o_firmie

Jestem zadowolona.

Teraz myślę o kanapach ze skóry naturalnej takiej samej jak te krzesła. Nie wiem tylko jakie są te kanapy. Czy to te z tych miękkich, zapadajacych się czy moze bardziej twardych, wygodnie podtrzymujących kręgosłup? Interesuje mnie zestaw Amsterdam Max inaczej nazywany też Maxim.

Czy ktoś zna tego producenta? A może jest forumowicz który mieszka niedaleko. Ja niestety mieszkam na Mazowszu i nie mogę podjechać do tej firmy po to tylko by usiąść na ich kanapie :( Zbyt kosztowne byłoby takie 5 minutowe siedzenie :wink:

Jeśli ktoś mógłby zabrać głos w tym temacie to z góry dziekuję. A jeśli się okaże, że ktoś mieszka niedaleko i mógłby się troszkę wywiedzieć na miejscu to będę baaaaaaaardzo wdzięczna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, że istnieje wolny wybór, wola, gusta....ect..

Ale mnie osobiście ten film wybił z głowy wszelkie meble skórzane, o których nota bene marzyłam. Zostawiam do rozważenia, jeżeli chociaż jednego zwierzaka da się w ten sposób uratować...będę wdzięczna "nawróconym" na eko-skórę...

 

http://www.google.pl/url?q=http://video.google.com/videoplay%3Fdocid%3D-7105458742770657802&sa=X&oi=video_result&resnum=2&ct=thumbnail&usg=AFQjCNHCsBOQPVvOA-7mHfUQB5JbjCbEBQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, meble są już u mnie, na razie rozpakowałem tylko fotel, bo prace w domu nie skończone, ale wydają się być OK 8)

tyły też mają ze skóry? :roll:

Ta skóra jest taka lakierowana i gruba? :roll:

 

Tak wszystko ze skóry, gruba i lakierowana, jak chcesz to zamów u nich próbkę, ja tak zrobiłem i mi przysłali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, meble są już u mnie, na razie rozpakowałem tylko fotel, bo prace w domu nie skończone, ale wydają się być OK 8)

tyły też mają ze skóry? :roll:

Ta skóra jest taka lakierowana i gruba? :roll:

 

Tak wszystko ze skóry, gruba i lakierowana, jak chcesz to zamów u nich próbkę, ja tak zrobiłem i mi przysłali :D

zamówiłam , ale jeszcze nie dostałam :p

ale my to na maxa jesteśmy walnięci :oops: i chyba jedziemy to zobaczyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, meble są już u mnie, na razie rozpakowałem tylko fotel, bo prace w domu nie skończone, ale wydają się być OK 8)

tyły też mają ze skóry? :roll:

Ta skóra jest taka lakierowana i gruba? :roll:

 

Tak wszystko ze skóry, gruba i lakierowana, jak chcesz to zamów u nich próbkę, ja tak zrobiłem i mi przysłali :D

zamówiłam , ale jeszcze nie dostałam :p

ale my to na maxa jesteśmy walnięci :oops: i chyba jedziemy to zobaczyć :roll:

 

Więc kawałek drogi przed Wami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama mieszka w Bystrzycy. Niestety nie wybieram się w najbliższym czasie, ale wydelegowałam mamę na zwiady. Ma posiedzieć na kanapach i krzesłach :lol: Mayland zadowolona jesteś z tych krzeseł? Od pół roku szukam odpowiednich krzeseł do mojego przyszłego stołu, a te "twoje" wyglądają na pasujące... Jutro dam znać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z krzeseł jestem bardzo zadowolona. Nic sie z nimi nie dzieje. Skóra naciagnieta, zadnych sladów użytkowania a praktycznie wiekszość czasu zpedzamy przy tym stole bo kanapy wygodnej w salonie nie ma :lol: Krzesła są stabilne i cięzkie. Wysokie oparcia dają wygodę dla kręgosłupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...