Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kanapy skórzane Bodhi Line Bystrzyca Kłodzka


mayland

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Baaardzo spodobały mi się te mebelki! Mam wprawdzie 4 -letni skórzany wypoczynek, który miał służyć również w nowym domku, ale te meble są w tak dobrych cenach, że może jednak skuszę się na nowe :wink:

Do Bystrzycy mam na szczęście nie bardzo daleko, bo ja muszę "pomacać" zanim kupię :wink:

Powiedzcie mi tylko, gdzie znajdę ceny krzeseł, bo ich nie widzę na tej stronie, do której link podała mayland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama była w sklepie firmowym, wysiedziała się i ... będzie kupować Milano:lol: Kanapy są raczej twarde, wygodnie siię na nich jednak siedzi, bo są dobrze wyprofilowane. Zdecydowanie lepiej podtrzymują kręgosłup modele z wyższym oparciem, co było do przewidzenia. Wszystko starannie wykończone,dobry materiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama była w sklepie firmowym, wysiedziała się i ... będzie kupować Milano:lol: Kanapy są raczej twarde, wygodnie siię na nich jednak siedzi, bo są dobrze wyprofilowane. Zdecydowanie lepiej podtrzymują kręgosłup modele z wyższym oparciem, co było do przewidzenia. Wszystko starannie wykończone,dobry materiał.

czyli milano ma wyższe oparcie niż prag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie chce mówić, ale Sochaczew jest nie tak daleko nas Miko 8)

Sain czy możliwe jest zobaczenie Twojego wypoczynku w rzeczywistości?

 

No to proszę, niebawem będą ustawiać się kolejki, aby go zobaczyć :lol:

Na razie stoi on zapakowany oryginalnie w salonie, rozpakowany jedynie fotel, jeżeli to wystarczy to ok, możecie wpaść :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 weeks później...
  • 3 months później...

Widzę ,że juz długo użytkujecie sofy tej firmy. Własnie zamierzm u nich kupić komplecik czekoladowy i waham się miedzy skórą bycast a madras. Czy bycast bardzio sie rysuje??- mam w domu małego kanapowego pieska... i kochane dzieciaki :D

Jaki w uzytkowaniu jest model Amsterdam, czy oparcia dobrze podpierają plecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...