Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kanapy skórzane Bodhi Line Bystrzyca Kłodzka


mayland

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 65
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mayland jeśli to nie problem to czy mógłbym liczyć na zamieszczenie zdjęć Twojego wypoczynku Amsterdam? Pisałaś, że masz model Amsterdam Max, czy dobrze rozumiem, że chodzi o sofę 3os long?

 

Przejrzałem ofertę firmy Bohdi Line i jestem zaskoczony, linia Amsterdam bardzo się nam podoba, jesteśmy zainteresowani wersalką szerokość 230cm w ciemnej skórze. Cena (2300zł z transportem) jest wręcz szalona w porównaniu do wypoczynków oferowanych w tradycyjnych salonach meblowych.

 

Raczej nie będziemy mieli okazji zobaczyć tych mebli na żywo, zamówiłem już próbki skór i tylko chciałbym zobaczyć takie zwykłe zdjęcia tych mebli a nie rendery 3D w katalogu.

 

Będę bardzo wdzięczny 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
mayland jeśli to nie problem to czy mógłbym liczyć na zamieszczenie zdjęć Twojego wypoczynku Amsterdam? Pisałaś, że masz model Amsterdam Max, czy dobrze rozumiem, że chodzi o sofę 3os long?

 

Przejrzałem ofertę firmy Bohdi Line i jestem zaskoczony, linia Amsterdam bardzo się nam podoba, jesteśmy zainteresowani wersalką szerokość 230cm w ciemnej skórze. Cena (2300zł z transportem) jest wręcz szalona w porównaniu do wypoczynków oferowanych w tradycyjnych salonach meblowych.

 

Raczej nie będziemy mieli okazji zobaczyć tych mebli na żywo, zamówiłem już próbki skór i tylko chciałbym zobaczyć takie zwykłe zdjęcia tych mebli a nie rendery 3D w katalogu.

 

Będę bardzo wdzięczny 8)

 

witam

jak sie spisuja jasne wypoczynki

przymierzamy sie do ich zakupu pozdrawuiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam !

Mam wielki pliss dla posiadaczy elementów z linii Milano lub Prag.

Mieszkam na podkarpaciu i najbliższy sklej, w którym moge oglądnąć meble jest w Bystrzycy :(.

Czy może ktoś posiada z okolic podkarpacia i małopolski takie meble i byłby uprzejmy udostępnić je do siadania w celu sprawdzenia "wygody".

Byłoby lux gdyby były w skórze.

Proszę o kontakt na email konrad(małpa)konmar.pl

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...
Witam. W najbliższym czasie chciałbym zamówić wersalkę Amsterdam lub Milnano firmy Bodhi LIne. Czy moglibyście napisać jak się wam sprawują ich meble? W szczególności serii Amsterdam. Oglądałem na żywo sofe Cambrige - podobała mi się, była miękka i wygodna. Zastanawiam się jak jest z miekkością innych modeli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...