Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budujemy domy-podlaskie,mazowieckie i cała Polska


Recommended Posts

Brygada Podlaska.Wykonujemy stany surowe ,elewacje, cegła klinkierowa, ogrodzenia klinkierowe, ogrodzenia z siatki, blachodachówka, blacha na rąbek, pokrycia Atlantis. Wykończenia , malowanie-szpachlowanie, glazura terakota, docieplanie poddaszy, płyty gk na stelażach i klejone oraz wszelkie prace budowlane, ślusarstwo ogrodzeniowe itp.Wieloletnie doświadczenie.Wolne terminy na 2012 rok. Faktury VAT.

 

e-mail: [email protected]

gg: 11548130 (wieczorem na niewidocznym)

http://msbud.hpu.pl

http://picasaweb.google.com/msbud1

Edytowane przez mysza223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Widzisz piknie i ślicznie ale zza wschodniej granicy parę ekip spartoliło robotę i inwestorzy niebardzo chcą ryzykować. Obecnie nawet ci ze wschodu są nawet drozsi od nas.Mam przykład na podstawie jednej z więkrzych firm na podlasiu na "B" zatrudnili parę brygad na blizniaki a ci po miesiącu się zmyli wraz ze sprzętem i materiałem i ponownie musieli prosić swych starych podwykonawców (w tym mnie) o skończenie roboty.

Wnioski same się nasuwają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz piknie i ślicznie ale zza wschodniej granicy parę ekip spartoliło robotę i inwestorzy niebardzo chcą ryzykować. Obecnie nawet ci ze wschodu są nawet drozsi od nas.Mam przykład na podstawie jednej z więkrzych firm na podlasiu na "B" zatrudnili parę brygad na blizniaki a ci po miesiącu się zmyli wraz ze sprzętem i materiałem i ponownie musieli prosić swych starych podwykonawców (w tym mnie) o skończenie roboty.

Wnioski same się nasuwają.....

Ta firma na "B" zdaje sie ze wiem o jaką chodzi.

Ogólnie to w całym kraju bryndza:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
po pracy sobie grzebie?11 z minutami,12 z minutami.Podniosę przy okazji.

 

 

A popatrzeć na was ? Ja czasem muszę maile ludziom powysyłać i przy okazji zerknąć czy komuś to przeszkadza? Ganicie innych a sami.....?Po za tym lapa zawsze mam przy sobie nawet na budowie i jestem w pełni mobilny z netem, więc chyba mogę sobie w każdej chwili pogmerać na forum i nie powinno to nikogo obchodzić. Ja nie siedzę całymi dniami na forach w necie i nie ślepię się w monitor jak co robi połowa z "biurowych" .

Więc pytam się kolejny raz - O CO KAMAN?

Pozdrówka wszystkim "śledzącym" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 months później...
Mam do wykończenia duży dom pod Wyszkowem (docieplenie poddasza, strop drewniany, 4 łazienki, cały parter - terakota, poddasze panele, elewacja, itp.). Jednym słowem dużo. Proszę o podanie szacunkowego kosztu m2 docieplenia poddasza (kompleksowo), m2 glazury, terakoty itp. Rozumiem, że można będzie obejrzeć gotowe prace (może być na terenie podlaskiego). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...