Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Budujemy domy-podlaskie,mazowieckie i cała Polska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 119
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
Gość zakreconyPiter

poprosze o wycenę stanu surowego projektu wodnik lustro z projektów archetona.

 

sama robocizna.

 

fundamenty lane lub z bloczków ( co taniej ) bez ocieplenia,

 

mury gazobeton na zaprawe lub klej, strop wylewany

 

poddasze ze sciankami i dachem ( konstrkcja + wiatroilozacja + blachodachówka lub pełne deskowania )

 

Okolice Teresina

 

Termin kwiecień, maj 2010

 

pozdrawiam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Poproszę o wycenę stanu surowego zamkniętego tego projektu http://www.z500.pl/projekt/z40.html. Interesuje mnie cena samej pracy, bez materiałów tzn jeśli firma ma dostąp do materiałów to proszę o taką informacje. Sytuacja wygląda tak że chce postawić ten domek i szukam wykonawcy nie znam się na budowie i nie mam czasu siedzieć na placu budowy dlatego jest mi potrzebna firma która załatwi wszystko a ja odbiorę tylko gotowe etapy( pracuje i nie mogę być co dzień na działce) Prace chce rozpocząć na wiosnę 2011 lub jesienią 2010, mieszkam 70km od Warszawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam!

Chcialabym poprosic o przyblizona wycene robocizny domku

http://www.z500.pl/projekt/z7/opinie.html

Fundamenty (bez ocieplenia) kopane koparka, lane z gruchy, wyrownanie z bloczkow, gazobeton 24, wiezba oraz blachodachowka (ew. dachowka cementowa-zalezy jak roznica w cenie). Budowa w woj. mazowieckim,

Z gory dziekuję i Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wpadlem wlasnie na wasze forum i widze ze obslugujecie tez woj łódzkie. Mam plany ruszyc z budowa od maja tzn dokladnie od 24 maja i aby wyrobic sie do 5 czerwca jesli to mozliwe. Interesowala by mnie Wasza wycena za prace, a do pracy nalezalo wylanie chudziaka, postawienie scian nosnych i dzialowych, ulozenie stropu teriva pustaki kermazyt no i na koniec wiezba i odeskowanie i papa.

Ile by to u Was kosztowalo.

Oto link do projektu

http://projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=432&IdKolekcji=&powierzchnia_od=&powierzchnia_do=&kondygnacja=&nazwa=&symbol=c149&x=0&y=0&nr=0

 

ps

fundamenty zrobione tak jak to widac w moim fotodzienniku ktory jest w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...