Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rekuperator Jan-Gaz opinie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu na forum bardzo chwalą Janka jak również Brinka. Cena tego pierwszego trochę podskoczyła ale i tak według znawców tematu wart jest swej ceny. Powoli też zaczynam myśleć o centrali. Co wybrać. Ale 10tyś na pewno nie dam.

 

Wydaje mi się że 14 tysięcy za całość to taka kwota a 10tyś za reku to chyba zehnder z dotykowym sterownikiem :)

Pytanie to też jakie chcesz reku :)

A tak ogólnie to widzę że kolega po sąsiedzku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 000 to juz można powybierać ale też mi się nie uśmiecha wydawać taką kasę tym bardziej, że za wykonanie instalacji też trzeba trochę zapłacić, w moim przypadku od 7 000 do 10 000 zl. Szkoda, że nie jestem Adamem Słodowym albo McGyverem : D Choć podobno to żadna filozofia ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 10 000 to juz można powybierać ale też mi się nie uśmiecha wydawać taką kasę tym bardziej, że za wykonanie instalacji też trzeba trochę zapłacić, w moim przypadku od 7 000 do 10 000 zl. Szkoda, że nie jestem Adamem Słodowym albo McGyverem : D Choć podobno to żadna filozofia ...

 

Niby nie ale troszkę wiedzy trzeba mieć :)

Kiedyś w jakimś poście pisałem parę informacji na temat wykonania instalacji na sztywnym spiro :)

Jest też kwestia cen zakupu i jakości zakupionego materiału...

Za 20 tysięcy to można zrobić porządną instalację na sztywnych rurach z rekuperatorem z bardzo wysokiej pułki np. ZEHNDER ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam komentarzy o tym, że był głośmy. W tym roku podobno jest nowy model z nowymi wentylatorami - widział ktoś i testował?

ja :)

 

a ty zet77 nie słuchaj typa który pieprzy o cenach tylko dobierz maszynę do tego czego od niej potrzebujesz, facet dla którego wykładnikiem "dobrości" jest cena mało wie albo handluje tymi za 10 tys.

Edytowane przez kangaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet handluje różnymi, być może z tych za 10 tys ma największy zysk, nie wiem.

To czego oczekuje od sprzętu to : stosunek jakości do ceny do określonego pułapu offcourse, cicha praca,dobre wentylowanie chałupy, bezawaryjność, tania eksploatacja ( pobór prądu, filtry ).

Gabaryty jak i wygląd nie mają znaczenia

Jakieś typy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko z wymiennikiem pp co kupisz w połowie tej ceny którą rzucił typ, jeśli jednak chcesz mieć pewność że zalodzenie nie będzie ci psuło nastroju to bartosz albo nikol ale tu cena jak u tego kolesia, sprawnościowo nie wypadają jakoś specjalnie lepiej niż dobre pp, ale za to nie zamarzają co się przydaje gdy nie masz gwc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...