Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ile macie stopni? u mnie -20


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 121
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a zamarza wam płyn do spryskiwaczy?

mnie już wkurza bo wlałem markowy ze stacji BP do -22 i znów zamarzł. Szlag by to wziął. Pierwsze rozmrażanie zrobiłem na zakupach w parkingu podziemnym no ale kurna nie będę przecież tak codziennie :evil:

 

Ja tez mam (bez)markowy z hipermarketu za 5zł i przy "szczycie" ujemnych temp. w okolicy - nie zamarzł :). Jedno co - nieco za przeproszeniem "wali" ale to i tak lepsze niż denaturat, który dolewało się dawno temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam to samo....szlag mnie trafil,ze ze Stato plyn kupiony zamarza przy -10......dobrze,ze mi pompki nie rozsadzilo,ale od 2 tyg. przemywam szyby po wyjezdzie z garazu.....alarm mi padl,chyba bateryjka w pilocie,choc miga nie dziala mi centralka,nie mam czasu na grzebanie,zimno i ciemno jak wracam do domu....ech...pamietam zime sprzed 3-4 lat....auto mi doslownie zamarzlo i ....musialem sie z kawalerskiego lokum,gdzie mialem + 8 st. w srodku przeprowadzic sie do przyszlych tesciow.....;-)....a potem juz zostalem...i w maju sie wyprowadzilem do naszego wspolnego domku.....ech ,co to za zima byla :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam se termometry :roll: ... oblazłam całe miasto i nigdzie nie udało mi się kupić wiarygodnego, firmowego termometra :o . Więc nie pozostało nic innego jak w sklepie "klientnaspan" , czyli u chińczyków kupić. I cholera - nie pokazuje jak trza ....ani jeden ... położyłam wszystkie 3 (2 wewnetrzne i 1 zewnętrzny) w jednym pokoju obok siebie i każdy pokazywał co innego :evil: :o .

Więc - według termometra wczoraj o 23 u nas było -6 ...ale jak na mój zamarzający nos- pewnie było mniej .

Weźcie mi powiedzcie ludzie gdzie ja mogę kupić jakiś normalny wiarytgodny termometr? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam se termometry :roll: ... oblazłam całe miasto i nigdzie nie udało mi się kupić wiarygodnego, firmowego termometra :o . Więc nie pozostało nic innego jak w sklepie "klientnaspan" , czyli u chińczyków kupić. I cholera - nie pokazuje jak trza ....ani jeden ... położyłam wszystkie 3 (2 wewnetrzne i 1 zewnętrzny) w jednym pokoju obok siebie i każdy pokazywał co innego :evil: :o .

Więc - według termometra wczoraj o 23 u nas było -6 ...ale jak na mój zamarzający nos- pewnie było mniej .

Weźcie mi powiedzcie ludzie gdzie ja mogę kupić jakiś normalny wiarytgodny termometr? :roll:

 

Mi udało się kupić termometr w hipermarkecie (znów tam, jeden z ostatnich, przynajmniej, że za całe 4,5zł)... w żadnym normalnym sklepie porządne wykupione... ale... no miło mnie zaskoczył. Temp. którą wskazuje (leży koło okna na zewnątrz) mniej-więcej jest zgodna z tym co pokazują termometry u znajomych i "ogólnodostępne" na ulicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...