Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pewny sposób na wygraną w Lotto


listek

Recommended Posts

Drugiego stycznia byłem świadkiem poniższej rozmowy o planach pań na emeryturze na właśnie rozpoczynający się rok:

— Może kupię sobie nową pralkę. — Powiedziała Ola.

— Masz na nową pralkę? — Zapytała Joanna.

— Mam, bo stale wygrywam w Lotto. — Wyjaśniła Ola.

— Naprawdę? — Zaciekawiła się Joanna.

— Tak, właśnie mam wygrane 1200 zł. W sam raz na pralkę. — Potwierdziła Ola.

Zaciekawiony poprosiłem Olę o wyjawienie jej sposobu na wygraną w Lotto. Nie miała nic przeciwko temu. Sposób okazał się prosty i genialny zarazem. Na dodatek stosowany konsekwentnie jest niezawodny. Wysokość możliwych wygranych zależy wyłącznie od akceptowalnego poziomu zaangażowania finansowego. W przypadku Oli poziom ten wynosi 50 zł miesięcznie. Żeby wypróbować sposób Oli zacznij od określenia akceptowalnego przez Ciebie poziomu zaangażowania finansowego w grę w Lotto. Zastanów się dobrze i określ realną kwotę którą jesteś skłonny przeznaczyć na grę w Lotto systematycznie z miesiąca na miesiąc. Jeżeli szczerze i uczciwie w stosunku do siebie określiłeś tę kwotę to możesz bez żadnego ryzyka skorzystać ze sposobu Oli. Sposób polega na tym, że kwotę przeznaczoną na miesięczny koszt gry w Lotto mnożysz przez 12 i otrzymujesz kwotę którą wygrywasz każdego roku pod warunkiem, że w tymże roku ani razu nie zagrasz w Lotto. Ola nie gra od dwóch lat. W ten sposób wygrała 1200 zł które może z przyjemnością przeznaczyć na nową pralkę.

 

http://www.mojedomowesposoby.pl/budzet-domowy/00:41/pewny-sposob-na-wygrana-w-lotto/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że tego nie odkryłam wczesniej ! Ile kasy prze ..... am ! :wink:

 

 

Ale z drugiej strony ... chociaz przez chwile czułam sie - za kazdym razem - milionerką, a tak, to nie masz nigdy żadnej nadziei.

Ile domów nakupiłam, ile podróży odbyłam, ile ciuchów nawybierałam, ile ..........

a jaka byłam zadowolona !

Jednym słowem lotto (toto) to jest to !

Za pare zlotych mozna miec tyle przyjemności (pod warunkiem, że sie ma wyobraźnię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 7 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...