Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

Tatarak,

lasche, to my zapraszamy na nasz zlot, wszyscy mile widziani :) :)

bardzo dziękuję za tak miłe zaproszenie ale w Polsce będziemy niestety dopiero latem ...strasznie tęskni mi się do wycieczek po okolicznych górkach ...wzdychałam do pięknych zdjęć z Wielkiej Sowy ;) mam nadzieję, że wkleicie wiosenną Ślężę i życzę udanej wyprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu - sąsiad od którego Małgoś miała wziąć namiar wyjechał na kilka dni do Niemiec (służbowo) tak że niestety trzeba będzie poczekać aż wróci .

Pewnie jutro, pojutrze będzie to go zaatakujemy. U nas na razie sam ze szwagrem jedną płytę KG przykręciłem ;-) Ale my mamy prostą stodołę, a łatwo nie było.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sobie jakieś "menu" ustalimy?

 

Kiełbachę to raczej każdy we własnym zakresie.

Ale ja bym jeszcze zabrała mój własny opatentowany sos czosnkowy i ziemniaczki do zapiekania w pazłotku ze specjalnym nadzieniem;) /już zapomniałam jakie tu są wkurzające mordki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytko, co do menu :)

każdy zabiera co ma i co lubi, a z kiełbaską masz rację,

bo najłatwiej ją zrobić :)

Ja to zawsze zabieram warzywka ( dużą miskę, kapustę pekińską, pomidora, rzodkiewkę) i jak siedzimy i gadamy, to ja sobie kroję.

Super do kiełbasek i innych pyszności) :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam no pewnie że MISKA hehehe ( już się poprawiłam :) )

Afrodyta, też tak myślę, że skosztować można co inni będą mieć :)

Tak, tak grille trzeba zabrać, a najważniejsze węgiel, bo na tym zadupiu nie kupisz, chyba że w Sobótce :)

marzy mi się karkóweczka w ziołach mniam, mniam :)

A ja się pochwalę, że 15-go na dwa dni do Drezna jadę, integrować się ( z "pracowymi" koleżankami ) :) :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...