Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niech szybko coś wymyślą, bo szkoda żeby chłopak się marnował. Też trzymałam za Kubicę kciuki i dalej mu bedę kibicować :wink:

 

A Kasi życze, żeby noga szybko się naprawiła :D

 

Dziękuję za Kasię, właśnie bidula śpi wymęczona :(

 

A co do Kubicy, to chyba założymy "FANKLUB KUBICA MURATOR" co Ty/Wy na to :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Meganko.

gratuluj postępów z projektami. My wczoraj utargowaliśmy blaszak na naszą działeczkę. Załatwiłaś już kule? Ja mam w domu 2 kule, z których tymczasowo nie korzystam ( nie wiem jak długo), ale gdyby co służę - mogę pożyczyć.

 

Projekt jeszcze się przerabia, ale mamy obiecane, że w czerwcu zaczniemy, jak dobrze pójdzie :)

A gdzie targowałaś ten blaszak :o , my też chcemy :lol: :lol: :lol:

A kul jeszcze nie załatwiłam :(, naprawdę możesz pożyczyć na 3 tygodnie ???

Pytałam dzisiaj w pracy, ale nikt nie ma :) dzięki Bogu wszyscy zdrowi i nie byli połamani :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przez moje kolano nic z siatką. Stoimy. Jeszcze teraz kończę kurs inspektora ppoż i wkuwam całymi dniami.

Egzamin za 2 dni w warszawie, ale kolanko chyba mi nie pozwoli na pierwszy termin.

Meganko kule mogę Ci pożyczyć 2, nie wiem czy na 3 tygodnie bo koncepcje leczenia mojego kolana zmieniają się z każdą wizytą lekarską (które w tym tygodniu mam 2 jutro i w czwartek).

Telefon wysyłam na priva, j\na razie możesz podjechać i pożyczyć. A jak będą mi potrzebne wcześniej to mi przywieziesz, bo ja w ostatnim czasie nakupowałam sprzętu ortopedycznego (kule, stabilizator na kolanko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Małgosiu :D

Ładne widoczki - nie powiem, ale następnym razem proponuję wycieczkę w moje okolice i zapraszam rzecz jasna :)

Widzę, że zastanawiacie się nad ogrodzeniem - gorąco namawiam do grodzenia, gdyż dzisiaj pojechałam na działkę i stwierdziłam brak kolejnego drzewa... Pomimo tego, że od rana jest tam teraz pan spychaczowy i ciągle coś się dzieje. No ale cóż - są ludzie i są taborety (jak ja to zwykłam mawiać :) ).

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Małgosiu :D

Ładne widoczki - nie powiem, ale następnym razem proponuję wycieczkę w moje okolice i zapraszam rzecz jasna :)

Widzę, że zastanawiacie się nad ogrodzeniem - gorąco namawiam do grodzenia, gdyż dzisiaj pojechałam na działkę i stwierdziłam brak kolejnego drzewa... Pomimo tego, że od rana jest tam teraz pan spychaczowy i ciągle coś się dzieje. No ale cóż - są ludzie i są taborety (jak ja to zwykłam mawiać :) ).

 

Pozdrawiam :D

Iwonko, oczywiście jak będziemy jechać w Twoje okolice damy Ci znać, to się umówimy :) :) :)

 

Co za burki cukrowe drzewa Wam wycinają :evil: :evil: :evil:

Tobie też przydałoby się szybko ogrodzić działkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...