Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

Czytałam w dzienniku że Ci sie działka skurczyła, ja mam to samo i jak przyszlo do mierzenia pod siatkę to sie zdziwiłam :o , ale rozmawiaam z geodetą który dzielił działki i podał mi dokładne wymiary, oczywiście działka szersza o 0,45m po długości niż wskazują słupki i będzie przeprawa sąsiedzko -geodezyjna przed ogrodzeniem.

 

Właśnie nie wiemy co z tym fantem zrobić?

Kłótnie odpadają, przestawianie ogrodzenia? Niby 20 cm, może ktoś taką sprawę załatwiał??????

Zastanawiałam się , a co będzie, jeśli kiedyś będzie trzeba sprzedać działkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie jako kompletny nowicjusz na forum (to nie całkiem prawda, od czasu do czasu przeglądałam). Zazdroszczę z lekka tego, co już się u Was dzieje :wink: . Tym bardziej, że po przeanalizowaniu wszystkich danych topograficzno-fotograficznych wniosek jest jeden - budujecie w tej samej wsi, w której my może w przyszłości (jak szanowny pana mąż się namyśli, a ja znajdę projekt spełniający wszystkie kryteria - od dwóch lat to się nie udało :lol: )

Jak dobrze mieć sąsiada, sąsiada....

Pozdrawiam nocną porą

 

07 - zgłoś się

Miło Cię gościć :D :D :D Chcecie się gdzieś w pobliżu budować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo halo tu 07! :lol:

Mamy działkę na drugim końcu wsi (tam gdzie ta wieeeeelka kamienica, niestety). INTENSYWNIE DOJRZEWAMY DO BUDOWY

 

07 - To rozumiem, że w przyszłości wybudujecie się :) i będziemy sąsiadami :lol: :lol:

 

A kto nie chce się budować, mąż? Jak juz zaczniemy, to przy okazji zapraszamy na budowę, jeśli na niej będziemy, a będziecie przejeżdżać :)

Hasło 07 - zgłoś się :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuję za zaproszenie - nie omieszkam skorzystać :) :) :) :).

Wszyscy chcą się budować, tylko to jak z czeresniami - muszą dojrzeć. I my też. I w końcu zamieszkamy na wsi (co jest moim marzeniem)

 

Często marzenia się spełniają :), więc trzymam kciuki :)

I dojrzewajcie, dojrzewajcie......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Małgosiu, posadzisz cokolwiek przy płocie i już krzywizny nie będzie widać :roll: . Najważniejsze, że ogrodzone. ciekawe, co u nas nawywijają przy siatce, bo podobno też stawiają, ale jeszcze nie byłam i tak szybko nie będę :( . Jutro wyjazd się kroi do niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśnik- nóżka boli Anię Klepkę :( i pytałam jak się czuje, a nóżka z dziennika już wyskoczyła z gipsu ( mojej córki Kasi) :) i :D :D

Fakt facetą często mylą się nóżki :lol: :lol: :lol: :lol:

 

07 zgłoś się - - też tak myślę, że posadzę sobie coś np. wiciokrzew ( jeszcze nie wiem co to , ale się dowiem - podpowiedziała mi kierowniczka w pracy :)

 

Kasiu 73- życzę dużo słoneczka w tych górkach ( strasznie Ci zazdroszczę :cry: :wink: ) Odpoczywaj :)

 

We Wrocku zapowiadają w piątek deszcze i burze

:cry: nie dobrze. Bo blaszaka i tak musimy przewieźć i złożyć i nic na to nie poradzimy. :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...