Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takiego katastru raczej nie zrobią, większość baranów z rządu ma dużą ilość ziemi na siebie, żony, teściów etc Kręciliby bata na siebie...

 

Dla tych co nie znają tematu:

http://niepoprawni.pl/blog/2456/podatek-katastralny-czyli-tsunami-nadciaga-nad-polske

 

Mam taka nadzieję, choć znając naszych wspaniałych parlamentarzystów to pewnie jakąś furtkę dla siebie wymyślą - oczywiście taką tajna o której sami beda wiedziec

zresztą nerwy mnie biorą jak pisze o polityce - normalnie nie daję już rady wiadomości oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatno znajomy pokazał jak robią w nadzorze odbiory - patrzą sobie na swojej stronie z mapami na nakładkę ze zdjeciami sartelitarnymi nałozonymi na mapy geodezyjne :)

Super widać domy świeże zdjecia max sprzed roku i duzo wieksza roździelczość niż na googlu - normalnie wszytko widza i nie musza jechać sorawdzać czy ktoś szorpe postawił - a przy odbiorze jest nakładany na mapę rysunek z projektu i wiadc czy sie obrys zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! i to nie jest taki zły pomysł. może kawa trafi w klawiaturę? ja sobie ostatnio tak wylałam i klawiatura umarła. a wiesz - gmina, żeby kupić nową musi rozpisać przetarg. a jak go "rozpisze" bez klawiatur? ręcznie? załatwimy ich na cacy i to bez ofiar w ludziach :)

 

p.s. chyba mam głupawkę, a robota leży odłogiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o! i to nie jest taki zły pomysł. może kawa trafi w klawiaturę? ja sobie ostatnio tak wylałam i klawiatura umarła. a wiesz - gmina, żeby kupić nową musi rozpisać przetarg. a jak go "rozpisze" bez klawiatur? ręcznie? załatwimy ich na cacy i to bez ofiar w ludziach :)

 

p.s. chyba mam głupawkę, a robota leży odłogiem :)

Włąsnie ja się kawą oplułem :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, tak piszecie że dostaliście liściki od gminy z podatkiem a ja właśnie sobie przypomniałam, że mamy skrzynkę pocztową do której nie zaglądamy od listopada i żyję w błogiej nieświadomości :)

 

Megano ja już wolę zapłacić większy podatek niż droższy prąd. My dalej na budowlanym :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam - lepiej siebie niż klawiaturę :) no chyba, że w jedwabnym garniturze byłeś :)

 

Rysko - właśnie przeczytałam to: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?53557-POMPA-CIEP%C5%81A-spostrze%C5%BCenia-uwagi.&p=4576243#post4576243 i pomyślałam o Tobie, bo chyba też korzystałaś z usług tej firmy. poczytaj też może w tym wątku coś o ustawieniach pompy - może uda Ci się zmniejszyć zużycie prądu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatno znajomy pokazał jak robią w nadzorze odbiory - patrzą sobie na swojej stronie z mapami na nakładkę ze zdjeciami sartelitarnymi nałozonymi na mapy geodezyjne :)

Super widać domy świeże zdjecia max sprzed roku i duzo wieksza roździelczość niż na googlu - normalnie wszytko widza i nie musza jechać sorawdzać czy ktoś szorpe postawił - a przy odbiorze jest nakładany na mapę rysunek z projektu i wiadc czy sie obrys zgadza

 

o! może wypatrzą nielegalną przybudówkę mojego sąsiada? metr od granicy na wysokości moich okien z salonu:mad:

stare też tak sprawdzają, czy tylko najnowsze odbiory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzejesz tylko na drugiej taryfie czy całą dobę?

 

to za agregat do tynków, do wylewek, 2 grzejniki elektryczne, 3 dni non stop nagrzewnicy elektrycznej!!!!, wiertaki, młoty udarowe czajnik elektryczny więcej grzechów nie pamiętam no chyba że ktoś w wiaderku fazę wyniósł......

 

ale podatek mam ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...