Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

 

Tatarak - Ja to lubię te kolorowe bluszcze i takim kiedyś obsadzę blaszaka, który najpierw obijemy drewnem, a później obsadzę bluszczem. Z jednej ze stron będzie miejsce na drewno do kominka.

 

znaczy, że robić sadzonki, nie ma sprawy :)

a wiesz, odkryłam ciekawą rzecz - niby w gazetach piszą, że bluszcze dobrze się czują nawet na średnio żyznej ziemi. otóż te kolorowe są chyba bardziej wymagające - jak się je odpowiednio odżywi, to się piękniej wybarwiają. tyle tylko, że przyrost mają ogólnie wolniejszy (drobniejsze liście) i są faktycznie wrażliwsze na mróz. coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiem tak,

gdyby nie FM, budowanie byłoby naszą katorgą i pewnie katastrofą.

Dzięki "WAMI" uniknęliśmy wielu, bardzo dużych wpadek budowlanych, mogło skończyć się tragicznie :)

Dzięki "WAM" mogłam uzyskać kontakty z wykonawcami, którzy nam budowali dom ( TMK - dzięki Tobie Bogdan Zych wybudował SSO, Secam - dzięki Tobie otynkowano nam ściany , dzięki agagaj - Pan Jarek zrobił wylewki). Ja i tak lubię tu zaglądać, bo cenię sobie to, że jesteście "fajowi" :)

Mam nadzieję, że nawet jak tu nie będziecie zaglądać, to od czasu do czasu spotkamy się................................ no właśnie , trzeba przywitać niedługo wiosnę, tak więc forumowicze starzy stażem i młodzi stażem może tak 18 lub 19 marca czas przywołać wiosnę ( bo 21 to poniedziałek ).

Co Wy na to? Może młodsi stażem będą mieli ochotę spotkać się z nami :) W związku z tym młodzi stażem na FM stawiają, ale nie ..................................oczy w słup hehehe

 

Odbiegłam od tematu, chciałam powiedzieć/napisać, że dla mnie bez różnicy, czy to forum jest stare, czy nowe :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rozpisaliście się, nie nadążam :( U Was chyba wiosna sie zbliża, a ja dalej w śnie ziomwym :)

 

znaczy, że robić sadzonki, nie ma sprawy :)

Tataraku, tak z parę więcej uda się wyprodukować ? :hug: :)

 

Nasza ziemia straszy gołością a ja nie mam bladego pojęcia jak ten teren zagospodarować :(

 

Co do spotkania to my oczywiście chętnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten, który rośnie na muzeum, to akurat chyba mam :) chociaż z innego źródła (tam jest między innymi winobluszcz). Co do kolorowych i słońca - na południowej wystawie nie pociągną - sprawdziłam doświadczalnie :(

 

Co do spotkania - a musi być akurat ten weekend? Raz że akurat są targi budowlane we Wrocku (co dla nas początkujących jest imprezą roku:)), a dwa, że w nd muszę jechać 200 km po dziecko, bo tydzień wcześniej jedzie do babci na wywczas. Chyba że dziecko zostawię na dwa tygodnie u babci... muszę to przemyśleć. (nie wiem, czy babcia z nim tyle wytrzyma)

 

Ryska - dla Ciebie to już mam od jesieni parę "patyków" w ziemię powtykanych (przecież Ci obiecywałam:)), do wiosny powinny się ładnie ukorzenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę chętni dopisują :)

nasza stała grupa, jak zwykle jest the best:)

Tatarak postaraj się, bo kiedy mam Cie poznać, jak nie na spotkaniu :)

 

Tylko gdzie?

Macie jakieś propozycje?

Moja propozycja to "Orle Gniazdo" ( bo teraz robimy bliżej strony południowej Wrocławia)

Przedtem byliśmy po stronie Kasi , teraz Kasia do nas przyjedzie, bo na jest więcej :) :)

 

http://www.restauracjaorlegniazdo.pl/cennik.php

 

Co do daty , też czekam na propozycję, bo może - spróbujmy zmienić jeśli wola większości? :)

Nam obojętna data :)

 

Małgośka

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,

gdyby nie FM, budowanie byłoby naszą katorgą i pewnie katastrofą.

Dzięki "WAMI" uniknęliśmy wielu, bardzo dużych wpadek budowlanych, mogło skończyć się tragicznie :)

Dzięki "WAM" mogłam uzyskać kontakty z wykonawcami, którzy nam budowali dom ( TMK - dzięki Tobie Bogdan Zych wybudował SSO, Secam - dzięki Tobie otynkowano nam ściany , dzięki agagaj - Pan Jarek zrobił wylewki). Ja i tak lubię tu zaglądać, bo cenię sobie to, że jesteście "fajowi" :)

Mam nadzieję, że nawet jak tu nie będziecie zaglądać, to od czasu do czasu spotkamy się................................ no właśnie , trzeba przywitać niedługo wiosnę, tak więc forumowicze starzy stażem i młodzi stażem może tak 18 lub 19 marca czas przywołać wiosnę ( bo 21 to poniedziałek ).

Co Wy na to? Może młodsi stażem będą mieli ochotę spotkać się z nami :) W związku z tym młodzi stażem na FM stawiają, ale nie ..................................oczy w słup hehehe

 

Odbiegłam od tematu, chciałam powiedzieć/napisać, że dla mnie bez różnicy, czy to forum jest stare, czy nowe :)

 

a ja MUSZE dodac, że dzięki Megance.......mam komin!!!!!!!!!:):)

...i tez z chęcią chiałabym sie z Wami spotkac.......ale mam straaaaaaaaasznie daleko do Wrocławia niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...