Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

Aniuhubi, oczywiście że dopisałam :)

Napisałam dzisiaj z pracy e-maila do pani z Orlego Gniazda i odpisała, ale chciała nam zorganizować imprezę, ale odpisałam, że chcemy gdzieś usiąść i jeśli będziemy mieć ochotę na jedzonko coś zjeść, to zamówimy z tego co będą mieć w menu.

Czekam na odpowiedź ( mam nadzieję, że jutro odpiszą :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ale się wkurzyłam dzisiaj :mad:

Pani z Orlego Gniazda chce, żeby zarezerwować salę i zaśpiewała sobie 200 zł.

Chyba musimy poszukać innego miejsca, albo wykorzystamy to miejsce, w którym byliśmy poprzednio :(

 

My mało chodzący po takich miejscach, to nie mam pojęcia gdzie jeszcze można się wybrać,

szczególnie chodzi mi o dzieci, żeby miały gdzie pobiegać.

Chyba, że macie na oku jakieś inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedziała ta pani z Orlego, czy mają w tą sobotę rezerwację ? Jak nie mają, to na co nam zamwianie stolików ? Pewnie i tak będziemy siedzieć część na dworze a część w środku.

Co do knajpek jest jeszcze Karczma Rzym na ul. Jarnołtowskiej. Ładne okolice, wystrój o taki http://www.karczmarzym.pl/

Może tam ?

Edytowane przez Ryska
pomyliłam ulice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Al%C4%99%C5%BCa

http://turystyka.gazeta.pl/Turystyka/1,81988,4245114.html

 

Mówię o naszej jedynej pobliskiej podwrocławskiej górze - od miasta 30km :D

A mnie się jakoś z rzeką pomieszało, że jakoby przez Wrocko rzeka Slęża przepływa i Ryskowa knajpa niedaleko niej. Jeno mi w tej historyjce brakło miejsca na górę:D

Się ma wyobraźnię, co nie?

 

Ja bardzo za takim wypadem, dzieciaki mojne tyż i Dużemu brać prowiant bardziej pasi grilowy, niż portfelowy.

http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Grands_Smileys/emoticon-msn-sourire-roule.gif.gif

Ale wtedy to tak na cały dzień, a przynajmniej od południa by trzeba:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dziećmi wchodzić na górę to by była ciężka sprawa ale na dole jest bardzo fajne miejsce na ognisko może tam???

 

 

Ciężka? Od czego masz męża? ;) Ja już obie swoje pociechy wnosiłem na plecach na Ślężę :)

 

Które miejsce na ognisko, od sulistrowiczek czy gdzieś indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę propozycje, to my chętnie wejdziemy na Ślężę zamiast siedzieć w knajpie :)

Nie proponowałam takiego rozwiązania, ponieważ wiedziałam , że zamierzacie wziąć dzieci,

ale jeśli to nie jest przeszkoda, to my jesteśmy ZA :)

 

Na Przełęczy Tąpadła jest wszystko co trzeba, aby zrobić grilla i posiedzieć.

Są niedawno zrobione duże zadaszenia z drewna, pod którymi można zrobić grilla lub schować się przed deszczem, zabrać jakieś koce do samochodu, żeby można było posiedzieć i nie marznąć.

Na środku ogrodzonego terenu można piec kiełbaski, można przy ławkach ze stolikami piec różności na grillu.

Dzieci będą mogły się wybiegać :) nie koniecznie wchodzić na górę, można w tym czasie coś zorganizować dzieciom ( może jakieś zawody :), albo szukanie skarbu?

Kto tam nie był, będzie mógł zwiedzić kościółek w Sulistrowiczkach, jest w środku śliczny, dużo rzeczy z drewna wyrzeźbionych.

Mam jakiejś "pindzi" dawać kasę za to tylko, że chcemy posiedzieć i pogadać, to wolę się zmęczyć wchodząc na górkę, :)

Kto jest za?

Termin 02.04.2011

http://systemc.pl/domek/2011/03/wiata2.jpg

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje bejbi weszło na Ślężę samodzielnie w wieku 1 roku i 9 m-cy - za to znieść go musiałam ja, bo padł i odmawiał współpracy z innymi członkami wycieczki :)

 

kurczę, właśnie patrzę, że dostałam na drugiego zaproszenie na jakieś warsztaty w malowaniu jajek! :(

to teraz mam taki plan: jak młody będzie zdrowy, jedziemy pod Ślężę, jak się rozchoruje - zostaje z tatem w domu, a ja idę malować jajka (bo wycieczki to mi nie wybaczą, a do moich wyjść "artystycznych" już się przyzwyczaili :)) zobaczymy, co wszechświat wykombinuje, żeby mnie jednak w tym dniu uziemić :goodnight:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że aniahubi będzie mogła do nas dołączyć, mieszka dalej niż my mieszkający w okolicach Wrocławia, bo Afrodyta już wiem, że dołączy :)

Przyznam się szczerze, że już bardzo się cieszę na ten wypad :)

I że spotkam znajome już twarze i poznam nowe twarze FM :)

 

TMK, dobrze wyczułam, że będziecie za Ślężą :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...