Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłam na Izbie, ale wiesz...małe miasto... rentgen do bodaj 18-tej...chirurga wcale, chyba, że ma akurat dyżur. Jutro, znaczy dzis jadę i zobaczymy. Jadę hihi szwagier mnie wiezie, bo ja nijak za kółko sie nie nadaję.

Zobaczymy ile posiedzę w poczekalni...oby nie 4h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee moi jak oszukują to mówią, że ich czółko boli, ale jak już są wymioty i biegunka to wiem, że nie "kitują" . Właśnie chciałam Was poinformować że z mojego wypadu na górke też nici. Nawet nie mam czasu na FM zaglądnąć. Niedługo znajdę się w wariatkowie to tam odpocznę :rolleyes:. Bawcie się dobrze i dobrze zmęczcie wchodząc na górę. W domu mam szpital - dwoje dzieci i mąż chorzy a jeszcze jutro o 8.00 koty (dwa) idą na zabieg. Jak przeżyję weekend to będę szczęśliwa i w poniedziałek spokojnie "odpocznę" sobie w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć już jestem po.

 

Kości całe, torebka stawowa rozpier....na. 3 tyg L-4.

Kul na razie nie mam, na wieczór odbiór sobie jednej pożyczonej załatwiłam.

 

Widzę, że w takim razie ze Ślęzy raczej wiekszosć ma nici ;(

 

Ryska współczuję, też masz jazdę.

Ja to mówię w takich wypadkach, że na domu trza wywiesić napis "KWARANTANNA"

 

Kurna, w domu piździ, bo wczoraj nawet przepalone nie było, żarcia ni ma, dziecka zaraz ze szkoły wrócą...echhhh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak , to co odwołujemy spotkanie i przenosimy na maj?

Może cieplej będzie???

Nikt nie będzie chory ( Michał mówi, że co najwyżej z miłości - bo maj?

Proszę o szybką damsko - męską decyzję :)

 

 

Przybycie potwierdzili :

 

- Afrodyta z rodzinką - NIE

- Sekamy - NIE

- Ryski - NIE

- KrysiaG z dziećmi -

- TMK-i -

- Kasia73 -

- Tatarak -

- Megany -

 

- Megany -

 

Jestem bardzo ZA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma 4 lata i 4 m-ce :)

A, to sie dogadaja! Moja wlasnie skonczyla 5 lat. I bardzo lubi mlodszych chlopcow ;)

Jak uzgodnicie termin wycieczki, to bardzo postaramy sie dopasowac. A nie mysleliscie o ktorejs niedzieli? Czy tylko sobota? W soboty moi elektrycy zasuwaja...

Wspolczuje wszystkim chorujacym - ja mam dzis w domu obie cory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, to sie dogadaja! Moja wlasnie skonczyla 5 lat. I bardzo lubi mlodszych chlopcow ;)

Jak uzgodnicie termin wycieczki, to bardzo postaramy sie dopasowac. A nie mysleliscie o ktorejs niedzieli? Czy tylko sobota? W soboty moi elektrycy zasuwaja...

Wspolczuje wszystkim chorujacym - ja mam dzis w domu obie cory...

 

oooo super, na pewno się dogadają :) ja w niedzielę nawet chętniej, bo jak w sobotę jest pogoda, to mam wyrzuty sumienia, że nie wyrywam chwastów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havena - do maja elektrycy pewnie skończą? :)

A od chwastów też trzeba odpocząć hehehe

W sobotę można posiedzieć dłużej, a w niedzielę, to do pracy trzeba się przygotować ( psychicznie też), to chyba sobota bardziej na luzie :)

Zrobisz tak, wstaniesz rano o 5-tej, chwasty wyrywasz, do 11-tej, będziesz miała dość i przyjedziesz odpocząć na górkę :)

Edytowane przez Megana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...