Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka wpadam z rewizytą

pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki. Obiecuje także zaglądać od czasu do czasu do dzienniczka.

 

Świetnie, trzymaj kciuki za sprzedaż mieszkania, wówczas ruszymy jak burza - to był żart :D :D :D z tą burzą.

Na pewno postaramy się szybko budować, gdyż na czas budowy będziemy mieszkać z córką. Odzwyczaiłam się od mieszkania razem :lol: , a i ona przyzwyczaiła się, że "mamuśka " nie marudzi o byle co - jak to młodzież. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Małgosiu :)

Chciałam Ci zakomunikować, że jednak są porządni lekarze we Wrocławiu!

Byłam dzisiaj w Dolmedzie, w poradni chirurgicznej. Rejestracja w 5 minut, żadnych kolejek, lekarz uśmiechnięty i bardzo sympatyczny w ogóle :D

Polecam ze swej strony - oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Iwonko!

Moja firma płaci Mecicover'owi grube pieniądze, tam mamy podpisaną umowę :(

A w Dolmedzie jest fajnie, kiedyś z nimi była podpisana umowa ( w latach 2002).

Natomiast prywatnie w Dolmedzie musiałabym zapłacić grubą kasę :)

 

Tak więc albo NFZ ( gdzie jest kicha), albo Medicover ( gdzie zaczyna być kicha), za dużo podpisanych umów i zaczynają nie wyrabiać lub olewać swoich pacjentów.

 

Przeczytałam w internecie babciowy sposób leczenia zatok ( zatrzeć cebulę włożyć do wąskiej szklaneczki, w koło uszczelnić watą lub ręcznikiem i wdychać zapach, powtarzać 3-4 razy dziennie).

Wypróbowałam i działa, schodzi katar, ale nic na szybko i na huraaa.

Zresztą biorę również antybiotyki, a głowa jeszcze pobolewa i czasem mocnooo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Cześć!

Wygląda na to, że spodobał nam się ten sam projekt domu :D .

Zrobiliśmy już niezbędne "drobne" korekty, dokumenty złożone w starostwie i teraz oczekujemy na pozwolenie na budowę ...

Jest nadzieja, że w maju nareszcie ruszymy z inwestycją.

Pozdrawiam i z ciekawością wyczekuję fotek z Waszej budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wygląda na to, że spodobał nam się ten sam projekt domu :D .

Zrobiliśmy już niezbędne "drobne" korekty, dokumenty złożone w starostwie i teraz oczekujemy na pozwolenie na budowę ...

Jest nadzieja, że w maju nareszcie ruszymy z inwestycją.

Pozdrawiam i z ciekawością wyczekuję fotek z Waszej budowy.

Balbinaa - właśnie kogoś takiego wypatrywaliśmy, kto chce budować taki sam domek jak my.

Proszę, odezwij się na PW, widzę, że nie masz jeszcze dziennika, ani komentarzy.

Będzie nam bardzo miło. Z chęcią zobaczylibyśmy jakie zmiany zrobiliście, a ze swojej strony możemy podpowiedzieć, co zmienili nasi znajomi ( którzy wybudowali się 2 lata temu) w swoim projekcie i na co uważać - szczególnie tam gdzie znajduje się kominek.

Pozdrawiamy Cię serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...