Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gustowny C84 pod Wrocławiem - Małgoś, Michał i Megi


Megana

Recommended Posts

Secam - cytrynówka robiona na spirycie, więc moc swoją ma :lol: :lol:

Trabi - zrobię wiecej , to wypijemy, jeśli wpadniecie na budowę :lol: :lol:

Kasiu - wszak wszystkim wiadomo, że dzieci i ryby głosu nie mają :lol: :lol: - chociaż przesadziłam, już dzieckiem nie jesteś :o

MRS.CONSTR - wiosnę już przywitaliśmy ( na dowód wklejone zdjęcie w dzienniku ) :)

Pozdrawiam wszystkich i idę pakować graty :cry:

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Secam - ja Cię obserwuję :o , ani mi się waż :lol: :lol: :lol:

Tak w ogóle to myślę, że moje dziecię nie bedzie chciało się narazić matce :lol: :lol:

 

Myślę, że w sytuacji w jakiej się znajdujesz to jednak Ty nie powinnas sie narazac corce ;-)

 

Pozdrav

 

Hyyyy, ale mieszkanko dalej jest moje :D :D :D :D

 

No tak ... to zmienia postac rzeczy ...

 

Pozdrav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secam - ja Cię obserwuję :o , ani mi się waż :lol: :lol: :lol:

Tak w ogóle to myślę, że moje dziecię nie bedzie chciało się narazić matce :lol: :lol:

 

Myślę, że w sytuacji w jakiej się znajdujesz to jednak Ty nie powinnas sie narazac corce ;-)

 

Pozdrav

Pewnie Kasiowa wie co robi ;)

ale.... mieć odwagę i przygarnąć mamusię która będzie miała za moment ciagle doła budowlanego przeplatanego stanami euforii z wybudowanych etapów ...... szacun Kasiowa szacun 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Secam :wink:

 

przygarnę Mamusię, bo tez Ją kocham :D jak będzie miała doła budowlanego to przytulę, jak stany euforyczne to sie dołączę, a jak będzie marudzić to się zamknę w pokoju... albo Ją zamknę w pokoju :wink:

 

jak juz wspomniałam, za butelkę cytrynówki nie będę się narażać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Megana :D

 

Co nowego u Ciebie?

 

Jezuuuuu, ratunku skąd tyle tego wszystkiego.

Dzięki za pamięć :D

 

Witajcie już nie mamy siły, ale damy radę........ bo przeprowadzka przeplatana wizytą u architekta, tak więc po mału się rozkręcamy :lol: :lol:

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie idę do dziennika troszeczkę napiszę 8)

bo pewnie znowu przez parę dni się nie odezwę............. Michał nie podłączył mnie jeszcze do kompa ( więc na chwilę podsiadłam jego kompa) :lol: :lol:

 

Buziaczki :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam przeprowadzkowo

mam dwa pytania jak bedziesz już miała neta czekam na priva :wink:

u którego z laryngologów w dolmedzie byłaś i z jakim skutkiem

jak architekt

 

Hej Kasiu73 - laryngolog nazywa się Maciej Ryszkowski, czy jest dobry? Hyyyy chyba zna się na rzeczy, ale ciężko się do niego dostać, pomijam, że większość czasu przesypia w gabinecie :D :D :D

 

Co do architekta, to jak na dzień dzisiejszy zaczęliśmy załatwiać sprawy papierkowe i uzgodniliśmy wstępnie zmiany i załatwiać będzie nam również pozwolenie na budowę odrolnienie, plan zagospodarowania działki i nie pamiętam co tam jeszcze. :D

 

Iwonko - jak tylko będę coś miała zeskanowane, to wrzucę, też się cieszę, że w końcu coś ruszyło. Będę pisać :lol: :lol: jak tylko w końcu zrobię porządek w domku (u Kasi) z przewiezionymi rzeczami. Teraz idę do dziennika i napiszę troszkę :)

Buziaczki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...