Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Spoinowanie, szpachlowanie GK - kompendium


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

buahahahaha,sorki kolego ale ten mistrz jest naprawdę dobry,zakładając że goldbandem nie nakładał dużych dziur to czas schnięcia przy obecnej pogodzie i temperaturach w domu jest około dwóch dni ,potem jeżeli wszystko ładnie schnie pierwsza warstwa gipsu i na następny dzień druga ,ale możesz pogratulawać szybkości wykonawcy,pewnie robi to za 10zł metr i nie ma czasu na schnięcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Utworzyłem nowy temat , ale nikt tam nie zagląda to wprosiłem się tu

Dziś "gościu" wszedł do remontowanego pokoju o 8 rano i do 17-tej pokrył ścianę goldbandem i 2x gipsem .

Czy to jest OK jest jeśli chodzi o technologie pracy.

Ścian jest około 21m2

 

Szybko robi :)

A na poważnie: wygoń gnojka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam wygoń. jak grubo goldbandu i jaki gips?

Tym goldbandem grubo nie jechał , wyszło mu 1/3 worka (25kg) na 21m2 a megaronu super finisz "położył dwie warstwy" i zużył 3/4 z worka 20kg.

Podaję takie dane bo grubości warstw nie mierzyłem.

Ale chyba nie były za grube bo jak jeszcze była mokra "ostatnia" warstwa to przebijał zielony kolor od ostatniego malowania.

Teraz gdy jest sucho też widać poprzedni kolor ściany .

Mi to raczej nie wygląda na 3 warstwy

Pokój jest w bloku

Dajcie znać jak najszybciej co z nim "zrobić"(szpachlarzem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahahaha,sorki kolego ale ten mistrz jest naprawdę dobry,zakładając że goldbandem nie nakładał dużych dziur to czas schnięcia przy obecnej pogodzie i temperaturach w domu jest około dwóch dni ,potem jeżeli wszystko ładnie schnie pierwsza warstwa gipsu i na następny dzień druga ,ale możesz pogratulawać szybkości wykonawcy,pewnie robi to za 10zł metr i nie ma czasu na schnięcie

8m2 opuszczony sufit na ruszcie (nida, szpachel tylko na łączeniach) + malowanie na biało

21m2 (gipsowanie ) + malowanie kolor

Razem 1300 zł

Czy to za tanio , i dlatego tak się śpieszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śpieszy się dlatego że nie ma czasu na etapy schnięcia,cena jest rozsądna ale etap na tych metrach robi się max w dwie godziny i co dalej?musiałby jechać do domu,a z ilości towaru jaki napisałeś(napisałaś)to wynika że poszedł w bardzo cieniutkie warstwy co niestety nie jest za dobre ,przy dwóch warstwach szpachlu podłoże nie ma prawa przebijać,a gdzie tu jeszcze goldband?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8m2 opuszczony sufit na ruszcie (nida, szpachel tylko na łączeniach) + malowanie na biało

21m2 (gipsowanie ) + malowanie kolor

Razem 1300 zł

Czy to za tanio , i dlatego tak się śpieszy?

 

1300zł WOW - na pewno nie jest to tanio, a powiedzialby, ze nawet raczej drogo (ale to oczywiscie zalezy takze od regionu Polski w ktorym mieszkasz, w mojej okolicy nie zaplacilbys wiecej niz polowe z tej ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300zł WOW - na pewno nie jest to tanio, a powiedzialby, ze nawet raczej drogo (ale to oczywiscie zalezy takze od regionu Polski w ktorym mieszkasz, w mojej okolicy nie zaplacilbys wiecej niz polowe z tej ceny)

Rejon to Poznań i okolica, a 1300 to jest ta tańsza oferta , inna firma 1500.

Gościa nie wy...łem , ale wczoraj była ostra rozmowa, musiał na nowo wstawić jeden narożnik, powytykałem mu jeszcze parę kuch no i musiał zejść z ceną do 1000.

Jakie są ceny u Ciebie?

Edytowane przez sterowiec40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...