Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Poznań - SIATKÓWKA - szukamy gracza


Jarzeb

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
Witam,jestem chetny,gralem w szkolnych druzynach i amatorsko, od pazdziernika zaczalem studia w poznaniu i niestety nie mam wielu mozliwosci gry, rowniez z braku orientacji w terenie:) Zawsze gralem jako libero ew. przyjmujacy, pozdrawiam i prosze o odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
witam! Ja chętnie pograłbym sobie z Wami. Do niedawna grałem w Łodzi, jednakże teraz będąc w Poznaniu nie mam możliwości, żeby kontynuować grę. Gram w ataku i jako rozgrywający (obydwie pozycje są opanowane). Proszę o jakiś kontakt na maila: [email protected] albo gg: 15884825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujesz siatkowke na ratajach wiec pewnie masz informacje odnosnie ceny za te sale ktora wynajmujecie.... bym byl bardzo wdzieczny jesli napisalbys mi na forum lub na moje gg gdzie jest sala na ktorej gracie ile za nia placicie i jakis kontakt, telefon czy cus zebym mogl pogadac z kims kto wynajmuje to miejsce...

Z gory dziekuje:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Również jestem zainteresowana;) Tyle, że ja raczej amatorką jestem. moja przygoda z klubem nie trwała długo - z braku czasu, bo chęci były i to ogrooooomne:)

Bardzo chciałabym pograć dla przyjemności, brakuje mi bardzo tego sportu odkąd mieszkam w Poznaniu. Jeśli znalazłoby się jeszcze jakieś miejsce dla mnie to proszę o wiadomość na maila

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 4 months później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...