Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej! Przy stropie teriva praktycznie na stówe będziesz robić regipsy na parterze. Ja zdecydowałem się na strop lany, głównie z tego względu żeby nie obniżać sobie pomieszczeń na parterze.

Jeśli chodzi o okna i ogólnie całą stolarkę zewnętrzną, to za całość zapłaciłem 41500zł. Eko-okna, 3 szyby, 5 albo 6 komór, złoty dąb wew-zew., wszędzie rolety, tylko w kilku oknach na pasek, reszta elektryczne. Drzwi w kotłowni stalowe mikea, wejściowe pcv, brama wiśniowkski (pasek zamiast łańcucha - super cicho pracuje).

 

A ile kosztowała Cię brama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Czy ktoś buduje może dom Kasjopea w wersji 7 ?

Czy jest może w tej chwili ktoś aktywny kto wybudował którąkolwiek wersje Kasjopeii na śląsku i zgodziłby się pokazać swój dom ? :)

 

Tzn gdzie na śląsku???? Opolskie może być? blisko Kędzierzyn-Koźle...... Dom w stanie SSZ, z instalacjami wod kan, elektryczna. No i startujemy z ogrzewaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,przegladam forum od niedawna i rowniez zamierzamy budowac tylko Kasjopea 4. Mamy dylemat jedynie zwiazany z salonem? Czy nie bedzie on za waski? Bardzo prosze o informacje o porade lub zdjecie .Dziekuje:)

 

Tak, salon jest dosyć wąski, ale można w nim pokombinować :) Wszystko zależy jak ułożysz meble... jeżeli mają być tak jak na rzutach, to będą malutkie sofy. Nam było bardzo ciężko dobrać narożnik do salonu i musieliśmy iść na kompromis z tym co chciałam, a tym co było dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wybudowałam ściano-szafy w jadalni. Dzięki temu mam dużo więcej przestrzeni (czasami myślę, że za dużo). Strefa wypoczynkowa jest optymalna. Mam narożnik chyba dość duży, do tego planuję kupić dwa fotele.

Zapraszam do oglądania mojego wątku i zdjęć (są zebrane w jednej galerii) .

 

Witam wszystkich serdecznie,przegladam forum od niedawna i rowniez zamierzamy budowac tylko Kasjopea 4. Mamy dylemat jedynie zwiazany z salonem? Czy nie bedzie on za waski? Bardzo prosze o informacje o porade lub zdjecie .Dziekuje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie jesteśmy na etapie rozglądania się za narożnikiem, który się "zmieści" w salonie, a dodam, że mamy dom wydłużony o 0,5 m.

Optymalny byłby wymiar 2,70/2,80 x 2,50 m, ale to jest trudne do uzyskania bo albo są takie jak Miss_piggy czyli ten krótszy bok ma ok 1.6 m, co jest trochę mało biorąc pod uwagę, że to jest ten bok na przeciwko ściany z TV, albo mają już 2,8 m i więcej a to z kolei za dużo bo narożnik za bardzo wychodzi na hol i blokuje przejście.

 

A przy takim układzie jak na rzutach na stronie mg projekt to już w ogóle jakieś mikro by były te kanapy.

 

Zapomniałam dodać, że My mamy Kasjopeę 3. Któraś z nowszych wersji ma już wydłużony salon.

Edytowane przez izuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...