Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Halo! Czy ktoś tu jeszcze zagląda? Czy forum umarło?

 

Ja zaglądam, ale miałam wrażenie, że umarło to forum to nawet nie chciało mi się żadnych zdjęć wrzucać. Generalnie teraz jestem na etapie " co położyć na balkonach" i jaki zrobić taras. Drewniany czy z płyt tarasowych. Może ktoś ma z płyt tarasowych. Wyglądają jak wielkie kafle a nie używa się do łączenia ich żadnych fug tylko specjalnych podkładek. Dzięki temu nie pękają a jak już pękną to po prostu się ją podnosi i wymienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tarasu się nie wypowiem, bo sami mamy dylemat. Choć taras już jest :) tzn. został "zrobiony" razem z SSO centralnie pod płytki... Jak wstawiliśmy okna to dopiero zauważyliśmy, że z czymś innym niż płytka nie uda się zmieścić. Chyba żeby zkuć wszystko, co mi się za bardzo nie podoba, bo po pierwsze koszty, a po drugie jak to rozbabrzemy to obawiam się długiego stanu rozbabrania aż "mocy" nabierze

I chyba na razie zostanie tak jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Na temat tarasu się nie wypowiem, bo sami mamy dylemat. Choć taras już jest :) tzn. został "zrobiony" razem z SSO centralnie pod płytki... Jak wstawiliśmy okna to dopiero zauważyliśmy, że z czymś innym niż płytka nie uda się zmieścić. Chyba żeby zkuć wszystko, co mi się za bardzo nie podoba, bo po pierwsze koszty, a po drugie jak to rozbabrzemy to obawiam się długiego stanu rozbabrania aż "mocy" nabierze

I chyba na razie zostanie tak jak jest :)

 

 

Karol a poczytaj o płytach tarasowych --> http://stargres.pl/katalog/pl/granito-star-2-0 Są to płytki, które układa się na betonowej wylewce lub podsypce jak pod kostkę przy użyciu takich specjalnych łączników. 29725taras_wentylowany_fot.Libet.jpg Nie łączy się tego fugą czyli szansa na pęknięcie płytki jest dużo niższa. Poza tym gdyby tak się stało po prostu ją podnosisz i wymieniasz. Ja się zastanawiam nad taką opcją.

Nie trzeba tego olejować i z pewnością trwalsze niż drewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
dzięki, skonieak. 1mln to już góra kasy. może jednak powinienem rozważyć inny projekt. posiadacze innych kasjopei - czy zmieściliście się w 800 tys z zamieszkaniem? jakie dokładnie projekty budowaliście? będzie ktoś chętny podzielić się tak cenną wiedzą? :) chciałbym zmierzyć siły na zamiary.

 

Potwierdzam - jestem na etapie wykończenia i wiem, że 1 mln to jest minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...