Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Pytaliscie, jak wyglada powiekszone okno w jadalni. Choc to dopiero parter, tak to sie na ta chwile prezentuje i daje naprawde sporo swiatla. Okna zostana jeszcze powiekszone o dwie cegly w dol, tak ze beda sie zaczynac ok 50cm od poziomu gotowej podlogi.

http://foto2.m.onet.pl/_m/735d173cffbac5b442565c4860849912,6,19,0.jpg

http://foto2.m.onet.pl/_m/0261d4fdf2ada3b74ef4d8216cbf67b2,10,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/43b573dc203eac50fe33cffefa86978f,10,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/4b297925ed6996af07f265e783e4fe1b,10,19,0.jpg

 

p.s. dla zainteresowanych Kasjopea w okolicach Warszawy polecam ponizszy link (bardzo ladnie wykonczone elewacje, cena tez piekna :) )

 

http://www.domiporta.pl/details,30802,113514841-dom-warszawa-%8Climaka.asp

Edytowane przez michal&gosia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich!

Ja i moj maz rowniez planujemy rozpoczac budowe Kasjopeii III wiosna :) Jak narazie jestesmy na etapie papierologi... ;) Bardzo sie ciesze ze znalazlam to forum - znalazlam tu wiele ciekawych informacji :)

Do Zwoli - czy mozesz prosze przeslac mi zdjecia wnetrza swojego domku! Jestem zachwycona zdjeciem calego domu - poprostu super! Moj adres to [email protected] - tylko bez slowa SPAM w srodku :) Juz sie nie moge doczekac kiedy i my bedziemy mogli sie wprowadzic do naszego domku :))))

Co do wykonania to my planujemy Porotherm 30 i sytopian 15 lub welne (do konca nie jestesmy jeszcze pewni.....)

 

 

Zycze wszystkim budujacym szybkiej i slonecznej wiosny :))

 

B,M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie!

My właśnie zaczynamy zbieranie dokumentów, projekcik już wybraliśmy - Kasjopea IV. Może w tym roku ruszymy z budową....

 

Do Zwola - zdjęcia z zewnątrz Twojego domu super, niesamowicie to wygląda :) mam również prośbę czy mozesz nam przeslać zdjęcia wnętrza swojego domku. Moj adres to [email protected].

 

Z góry wielkie dzięki i pozdrawiamy :)

Edytowane przez motylant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

My ruszamy z budową na wiosnę naszej KASJOPEI wersja E. Poszukuję ekipy, która zrobi mi więźbę i ułoży dachówkę - po prostu wykona dach. Możecie kogoś polecić? Budujemy w okolicach Wrocławia. Będę wdzięczny za namiary i zdjęcia wykonanego dachy oraz informację ile Was kosztowała robocizna i materiał. Może być także na maila: [email protected].

 

Hej! Będę wdzięczny za namiary na fachowców od dachu godnych polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję za odpowiedź.

Cały czas zastanawiamy się nad tymi oknami w salonie. Zobaczymy jak będą wygladały wyceny:)

 

do ZWOLA:)jeśli będziesz taki miły to ja też chętnie zobaczę Twój śliczny domek wewnątrz bo z zewnątrz już wszystko wiem :) w sensie jakieś foteczki jakbyś podesłał.

mój mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie! :hug:

Właśnie konczymy zbieranie dokumentów, projek już wybraliśmy - Kasjopea . W tym roku ruszymy z budową.

Wielka prośba do Zwoli - czy możesz nam przesłać zdjęcia środka. Nasz e-mail: [email protected]

Dzięki i pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Jak wizyta w domku z ogłoszenia? Masz może więcej zdjęć? Chętnie obejrzymy z żoną.

 

Jeszcze nie byliśmy. Prawdopodobnie będziemy mogli się tam wybrać w następną sobotę. Najbliższy weekend spędzam w pracy:-x Zatem ustawimy się na sobotę 26.02.Oczywiście zdam relację z wizyty. kalafiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Jestem kolejnym amatorem naszego projektu, zaczynam ubiegac sie o pozwolenie ale za chwilę musze się zdecydowac na wariant projektu i ewentualne zmiany.

Tutaj ukłon w strone Zwola ;-), jeśli to nie problem prosiłbym o podesłanie fotek z zewnątrz chociaż nie ukrywam, że najbardziej pomogą mi obrazy z wewnątrz domu.

Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich;-)

mój adres to : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. dla zainteresowanych Kasjopea w okolicach Warszawy polecam ponizszy link (bardzo ladnie wykonczone elewacje, cena tez piekna :) )

 

http://www.domiporta.pl/details,30802,113514841-dom-warszawa-%8Climaka.asp

 

Umówiliśmy się na oglądanie domu dopiero na 5 marca. Wcześniej pan sprzedający jest wyjechany :( A czas goni goni. Dzwoniłam dzisiaj do gminy i podobno nasza wzka ma być gotowa na koniec przyszłego tygodnia:rolleyes: Czas projekt kupować, ale bez pomacania :no: Postawiłam VETO.

Jak będziemy po oględzienach - napiszę niezwłocznie o wrażeniach. Pozdrawiam. kalafiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my także jesteśmy zdecydowani na projekt Kasjopea III. Archtekt , który miał adaptować projekt zauważył, że piec będzie połączony z kominem rurą przechodzącą nad zlewem w łazience oraz, że wnęka na piec jest za niska. Proponował przeniesienie komina do kotłowni???

Wnęka jest rzczywiśnie niska (160cm)- bo pod spocznikiem i chyba piec gazowy z zasobnikiem tam sie nie zmieści.Czy może ktoś miał podobne trudności i sugestie projektanta ?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my także jesteśmy zdecydowani na projekt Kasjopea III. Archtekt , który miał adaptować projekt zauważył, że piec będzie połączony z kominem rurą przechodzącą nad zlewem w łazience oraz, że wnęka na piec jest za niska. Proponował przeniesienie komina do kotłowni???

Wnęka jest rzczywiśnie niska (160cm)- bo pod spocznikiem i chyba piec gazowy z zasobnikiem tam sie nie zmieści.Czy może ktoś miał podobne trudności i sugestie projektanta ?

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Faktycznie nazwijmy to "niedopatrzeniem" projektanta. Pieca nie da sie postawic w miejscu wskazanym w projekcie. Nawet jesli, to ze swieca szukac tego, kto by to odebral. Raczej najlepszym rozwiazaniem jest postawienie pieca w kotlowni, a komina lepiej nie ruszac, bo moze to pociagnac dalsze kosztowne zmiany. Mozna poprowadzic od pieca rury do komina, ale wtedy rozsadnie jest zrezygnowac z tej wneki, czyli zlicowac sciane z plaszczyzna komina. Miejsca powinno nadal spokojnie wystarczyc na umywalke, a problem widocznych rur zniknie. Tak przynajmniej po wyliczeniach i pomiarach w autopsji bedziemy my robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKCH. MAM PROŚBĘ ZWOLA JEŚLI TO NIE SPRAWI KŁOPOTU PROSZĘ O KILKA

FOTEK Z WNĘTRZA DOMKU NA

ADRES [email protected] Z GÓRY SERDECZNIE DZIĘKUJĘ . JA DOPIERO JESTEM NA ETAPIE PAPIEROLOGII , PONAWIAM TAKŻE PYTANIE -CZY KTOŚ Z LUBELSKIEGO BUDUJE TEN DOMEK ?? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich fanów Kasjopea!

Właśnie odebraliśmy warunki zabudowy naszej działeczki. Teraz została nam adaptacja, pozwolenie i wydaje się, że w czerwcu powinniśmy ruszyć z budową. Prawie wszystkie zmiany które chcemy zrobić zostały już opisane na tym forum. Mamy jednak jedną zagwozdkę ponieważ budujemy według projektu Kasjopea III lustrzane odbicie obawiamy się, że drzwi do pokoju na dole na ścianie telewizyjnej, przy kominku, za bardzo ją skracają. Dlatego planujemy zrobić jakieś fajne drzwi przesuwne, które może jakoś poprawią ogólne wrażenie. Mam również serdeczną prośbę do ZWOLI o zdjęcia z wnętrza domku. Z góry serdecznie dziękuję - [email protected]

Jeżeli jest ktoś z okolic Wawy kto rozpoczął już budowę i zgodzi się na odwiedziny również będę wdzięczny.

POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Forum Kasjopei na ostatnich dwóch stronach sprowadziło się do forum o zdjęciach wewnątrz domu.

Wszystkich zainteresowanych informuję, że na stronie pracowni architektonicznej, która jest właścicielem projektu są zdjęcia wnętrz, które oddają bardzo dobrze charakter wnętrza. Odsyłam wszystkich zainteresowanych.

Proszę dobrze zrozumieć mojego posta - nie mam pretensji, że Państwo prosicie o zdjęcia, bo sam się zadeklarowałem, że je będę rozsyłał. Ale uwaga! Dostałem w ostatnim miesiącu 88 prywatnych wiadomości z prośbą o zdjęcia wnętrz. Proszą nawet osoby, które nie kupiły jeszcze projektu! Szczerze powiem, że zaprzestałem rozsyłania. Dodam, że już niestety spotkałem się z wykorzystaniem publicznym i w celach zarobkowych (strona firmowa) moich zdjęć bez mojej zgody.

 

Pozdrawiam wszystkich budujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć, jak ktoś ma coś do pokazania to wrzucajmy linki do zdjęć. Bo tak to mając temat w ulubionych przez całą zimę wchodzę widząc że przybyło postów i natykam się na jedno i to samo :)

 

U mnie po masakrze z przyłączami z sąsiednich działek wkońcu papiery poszły do ZUDu i za tydzień idą na Pozwolenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...