Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

imghttp://imageshack.us/photo/my-imag/img

Jak widać łatwiej jest zbudować dom ,niz zamieścic zdjęcie domu na forum budowlanym. A tak swoją drogą to słowa uznania dla twórców forum-ułatwianie życia liczy sie przede wszystkimimghttp://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img156/4426/dsc06640m.jpg&via=mupload&newlp=1#img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna elewacja :) Piękny dom :) I widząc takie fotki jestem jeszcze bardziej pewna tego że dokonaliśmy właściwego wyboru :) :) :)

 

Ps.Jeśli dałoby radę - to ja poproszę jeszcze tył domu - bardzo ciekawi mnie jak wygląda ten tył - bez balkonów od pokoi na górze.

Edytowane przez Daisy28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tetetka czy mogłabym cie prosic o wiecej fotek kasjopei ja tez zaczełam budowac i chciałam zobaczyc tak bardziej blizej jak wyglada w srodku przedewszystkim kuchnia jakbym mogła prosic o kilka fotek na e-mail [email protected],no i też w grudziadzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cena mojej kasjopei stan deweloperski do zamieszkania wystarczy polozyc kafelki to 361tys w tym m.in.drzwi garazowe hormana,dobre okna i parapety elewacja i dachówka,instalacje wszystkie bez białego montazu wiecej pytan? [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja cena mojej kasjopei stan deweloperski do zamieszkania wystarczy polozyc kafelki to 361tys w tym m.in.drzwi garazowe hormana,dobre okna i parapety elewacja i dachówka,instalacje wszystkie bez białego montazu wiecej pytan? [email protected]

 

Zapraszam na ogladanie . A jesli chodzi o wydatki-to nic tylko budowac kasjopee.-bo 360 tys za stan deweloperski to naprade b.korzystna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tetetka czy mogłabym cie prosic o wiecej fotek kasjopei ja tez zaczełam budowac i chciałam zobaczyc tak bardziej blizej jak wyglada w srodku przedewszystkim kuchnia jakbym mogła prosic o kilka fotek na e-mail [email protected],no i też w grudziadzu

 

Witam również dołączam się do prośby o zdjęcia, środka, salonu, kuchni, klatki schodowej. Moj adres [email protected]

Wielkie dzięki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...