Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Grzejniki Sterlad , te pod oknami to Planar Style ( 4 szt.) , a te pionowe to Vertex Style (5 szt.), mam jeszcze 2 grzejniki normalne Novello (kotłownia i garaż) i podłogówkę w kuchni i jadalni. Dokładnie nie wiem ile sztuka ale dałam za to około 8 tysięcy. Ciężko mi dokładnie powiedzieć bo w cenie był piec i rurki do montażu. Generalnie nie było to jakoś bardzo drogie.

Kolory super :)

Pochwal się co to za grzejniki :) jeszcze takich nie widziałam, jaka ich cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My na pozwolenie czekalismy az 2 dni :)

 

super

tylko pozazdrościć, a gdzie składaliście dokumenty? Ja właśnie przygotowuję papiery i w przyszłym tygodniu mam zamiar zawieźć jeśli tylko zdążę, bo tydzień jest krótszy, więc jak nie to w czerwcu zawiozę, ale termin sugeruje, że zdążymy na jesień zatem ze startem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Bardzo ładny widok za oknami i podoba mi się to, że masz jasne okna. katie216 proponuję załóż swój wątek :)

u nas do przodu :) wstawili brame i skonczyli wylewki :)

 

[ATTACH=CONFIG]356129[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]356130[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]356131[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]356132[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]356133[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Bardzo ładny widok za oknami i podoba mi się to, że masz jasne okna. katie216 proponuję załóż swój wątek :)

 

Dziekuje :) Widok za oknem bedzie o wiele lepszy jak pozbedziemy sie tego balaganu i szopek :) Za 3 tygodnie wracamy do Polski wiec mysle,ze wtedy zaloze nowy watek :) Bede mogla robic lepsze zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukujemy do wylewek kogoś zaufanego czy możecie kogoś polecić (mazowieckie).

Katie216 jakie macie wylewki ?

Mam jeszcze jedno pytanie gdyż tynkarz policzył nam 761m2 do tego doliczył domiar za materiał ponad 4 tys.!! a w kosztorysie jest 650m2 skąd taka różnica?

 

Wylewki mamy samopoziomujace antyhydrytowe (woj. opolskie).

Tynkarze strasznie oszukuja na metrazu :/ Nam bez sufitow pierwszy policzyl 800m2, drugi 500m2 ale i tak kombinowal,ze wyszedl na swoje i w sumie zaplacilismy za nie 18tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...