Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zobaczcie jak fajnie rozwiązaliśmy waszą łazienkę w Kasjopea II. Aż siedem koncepcji jednej łazienki :) Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W dzisiejszych czasach łazienka dodatkowa łazienka dostępna tylko z sypialni, to zbyt duży luksus. Zobaczcie jak może wyglądać ta przestrzeń jeśli zrobimy jedną łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym + pralnie lub garderobę. Jeśli kogoś coś zainteresuje to zapraszam na naszego Facebooka, w celu zapoznania się z wariantami.

W przypadku zainteresowania rozłożeniem płytek prosimy się kontaktować na maila [email protected]

 

https://www.facebook.com/pages/Artdekor-Studio-Projektowe/184332828275689#!/media/set/?set=a.434219483287021.95932.184332828275689&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Wow jak szybko!!!!! Jest piękna!!!! GRATULUJEMY..

my właśnie ogrodziliśmy działę i w przyszłym tyg wbijamy łopate :)

 

W naszym przypadku roboty ruszyly kilka tygodni temu. Obecnie prace trwaja nad przygotowaniem wieńca pod strop.Dokonalismy kilku zmian. Mianowicie:

- z gabinetu balkon na wykuszu jadalni

- w jadalni w wykuszu okno na 250x240

- poszerzenie drzwi wejsciowych

- poszerzenie klatki schodowej

- dolozenie prysznica na dole w WC

- drzwi w kotlowni

- poszerzenie okna w salonie na 330

- zamurowanie okna pojedynczego w salonie (to w rogu)

- z racji znacznego spadku terenu na dzialce salon obnizony o 3 stopnie (wysokosc salonu 325)

- obnizenie malego okna na klatce schodowej o 20 cm

- brak scianek dzialowych w kuchni/jadalni (w planach ew. k.g. lub luksfer)

 

Mam pytanie odnosnie okien: jakie okna zostaly u Was zainstalowane podwojnie czy potrojnie zespolone? jaki profil polecacie? drzwi przesuwne zdaja egzamin?

Edytowane przez Kasjopea_4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak fajnie rozwiązaliśmy waszą łazienkę w Kasjopea II. Aż siedem koncepcji jednej łazienki :) Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W dzisiejszych czasach łazienka dodatkowa łazienka dostępna tylko z sypialni, to zbyt duży luksus. Zobaczcie jak może wyglądać ta przestrzeń jeśli zrobimy jedną łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym + pralnie lub garderobę. Jeśli kogoś coś zainteresuje to zapraszam na naszego Facebooka, w celu zapoznania się z wariantami.

W przypadku zainteresowania rozłożeniem płytek prosimy się kontaktować na maila [email protected]

 

https://www.facebook.com/pages/Artdekor-Studio-Projektowe/184332828275689#!/media/set/?set=a.434219483287021.95932.184332828275689&type=1

 

Sprzedałem ostatnio dom i szczerze mówiąc dużo kupujących właśnie chciało mieć łazienkę przy głównej sypialni. Wracając do projektów są bardzo ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak fajnie rozwiązaliśmy waszą łazienkę w Kasjopea II. Aż siedem koncepcji jednej łazienki :) Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

W dzisiejszych czasach łazienka dodatkowa łazienka dostępna tylko z sypialni, to zbyt duży luksus. Zobaczcie jak może wyglądać ta przestrzeń jeśli zrobimy jedną łazienkę z pełnym programem funkcjonalnym + pralnie lub garderobę. Jeśli kogoś coś zainteresuje to zapraszam na naszego Facebooka, w celu zapoznania się z wariantami.

W przypadku zainteresowania rozłożeniem płytek prosimy się kontaktować na maila [email protected]

 

https://www.facebook.com/pages/Artdekor-Studio-Projektowe/184332828275689#!/media/set/?set=a.434219483287021.95932.184332828275689&type=1

 

Lazienka przy sypialni to zbyt duzy luksus???Wrecz przeciwnie to minimum ktorym sie kierowalismy przy wyborze projektu.Co nie zmienia faktu ze Twoje propozycje sa interesujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do juz mieszkajacych zreszta do budujacych rowniez jak rozwiazaliscie ustawienie sanitariatow w lazience przy sypialni?Nie mam pomyslu jak ustawic bidet kibelek wanne prysznic i jeszcze gdzie w tym wszystkim zmiescic umywalke z szafka zeby to jakos w miare wygladalo?Moze bedzie ktos tak mily i wkleilby zdjecie jak to rozwiazal....?Plisssssssssssssssss...................................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was dokupował kosztorys inwestorski. Jeśli tak jak sprawdzały się jego wyliczenia, chodzi mi głównie o zestawienie materiałów.

Niestety nie wszystko się zgadzało, zbyt mało betonu zostało uwzględnione, jakieś belki się nie zgadzały ( ale może dlatego, że u nas inaczej je ułożono). Pustaków 24 było zbyt dużo, pamiętam bo oddawaliśmy, a 11,5 musieliśmy dokupić. Ceny-marzenie, ale to inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowaliśmy z pralni na piętrze i zrobiliśmy takie malutkie pomieszczenie gospodarcze pod schodami- obniżylismy tam posadzkę dzięki czemu łatwiej będzie z niego korzystać. Uważam, że to był dobry pomysł :)

W planach mają tam stanąć dwie pralki, nieduży zasobnik na wodę.. a i znajdzie się miejsce na półki z jakimiś pierdółkami :)

 

 

Pozdrawiam,

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos budowal moze na plycie fundamentowej?Chodzi mi o koszt postawienia na plycie a scislej ile wyniosla stal bo mi wstepnie wyszlo 40tys za sama stal.Rece mi opadly jak dostalam wycene...

 

Kolega zmieniał w trakcie budowy zwykły fundament na płytę i dopłacił razem ze zmianą projektu 6tys zł ekipę która mu budowała. Wszystko zależy jak głęboko masz fundamenty może masz jakieś nieciekawe warunki gruntowe?

fajna budujesz w okolicy Szczecina Kasjopea może połączymy razem siły ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No buduje buduje...Tzn wczoraj wykopali koparka dziure pod plyte dzisiaj bylam w Dabiu zamowic stal i szczeka mi opadla jeszcze sie wstrzymuje bo 40 tys za sama stal wydaje mi sie za duzo jutro chce sprawdzic z kierownikiem czy aby na pewno dobrze jest wszystko wyliczone.Widze ze juz merytorycznie sie przygoyowujesz do budowy.Ladnie ladnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty stary wyjadacz jestes!Super ze drugi raz budujesz wiesz juz co sie z czym je.My nowicjusze jestesmy.Co do zmian w projekcie to od cholery suma sumarum chyba taniej wyszedlby indywidualny projekt.Tak po prawdzie to wciaz cos jeszcze zmieniam a to przesuwam scianki a to okna generalnie niezdecydowana jestem hahahaha.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...